INFOR se představuje na českém trhu

Praha – 19. dubna 2007 – Společnost Infor dnes na setkání s novináři v Praze oznámí své produktové strategie a plány. Na základě této strategie bude Infor pokračovat ve vývoji a podpoře kompletního portfolia produktů, které jsou v současné době dostupné a využívané českými podniky všech velikostí a ze všech průmyslových odvětví.

 „V rámci střední a východní Evropy reprezentovala Česká republika pro Infor vždy klíčový trh,“ řekl Hermann Stehlik, viceprezident pro marketing Infor EMEA. „Infor nyní přichází do České republiky jako jeden z největších globálních dodavatelů podnikového softwaru poskytující řešení
s nejnižšími náklady na vlastnictví.“

„Díky historickému úspěchu aplikací Infor na českém trhu jsme vybudovali rozsáhlou zákaznickou základnu v segmentech výroby, distribuce a služeb,“ řekl Tomáš Matějovský, obchodní ředitel Infor ESG Eastern Europe. „Se současným portfoliem řešení získají naši stávající i budoucí zákazníci bohatou funkcionalitu, příležitost rozšířit existující podnikovou infrastrukturu o další integrovaná řešení Infor a rozvíjet své investice prostřednictvím inovací využívajících platformu servisně-orientovaných služeb (SOA).“

Infor nabízí lokálním zákazníkům zejména následující řešení:

  • Infor ERP COM – řešení specificky zaměřené na výrobní odvětví, jako například  strojírenství, výroba plastických hmot, stavebních hmot a automotive.
  • Infor ERP Xpert – produkt využívaný 14  z 25 největších světových automobilových subdodavatelů. Jde o integrované ERP řešení specificky vyvinuté pro automobilový průmysl.
  • Infor ERP LN – vysoce škálovatelné řešení s integrovanými funkcionalitami pro konfiguraci, plánování, výrobu a řízení služeb. 
  • Infor SupplyWEB – řešení, které integruje dodavatele do výrobního a plánovacího procesu s cílem zlepšit provozní výkon.
  • Infor System21 – plně integrovaný ERP systém zahrnující aplikace pro finanční řízení, výrobu, zákaznické služby a distribuci. 
  • Performance Management – řešení, které umožňuje zákazníkům realizovat rychlejší a efektivnější rozhodování založené na funkcionalitách Business Intelligence. 
  • Infor CRM Epiphany – komplexní řešení pro řízení vztahů se zákazníky s integrovanými funkcionalitami v oblasti marketingu, prodeje a služeb. 
  • Infor SunSystems Financial Management – flexibilní, transakčně-procesní aplikace
    s analytikou v reálném čase, obsáhlým reportingem a výkonnými funkcionalitami pro rozpočtování a prognózování.

Řešení společnosti Infor využívá globálně přes 70 000 zákazníků, což je více, než mají dva její největší konkurenti dohromady. V České republice jsou zákazníky Infor např. Škoda, Mora, Douwe Egberts, Draka Kabely, Motorpal, GDX, EDSCHA, Budvar, Dalkia Czech, ABB, ALTA, CCS, RONAL a mnoho dalších.

Váš názor Další článek: Výsledky AMD Radeon HD 2900 XTX: šok a vystřízlivění

Témata článku: , , , , , , , , , ,