INFO NOVA slaví 15. výročí založení společnosti

INFO NOVA slaví 15. výročí založení společnosti

INFO NOVA s r.o., poskytovatel komplexních služeb v oboru ICT, držitel certifikátu ISO 9001:2000, oslaví v dubnu letošního roku 15. výročí založení firmy. Završí se tím 15 let úspěšného působení společnosti. na trhu podnikových informačních systémů v České republice a na Slovensku

Rychlý rozvoj informačních technologií v České republice na počátku devadesátých let byl pro švýcarskou společnost INFO NOVA MARKETING AG výzvou, aby zde založila svoji dceřinou společnost, která by aktivněji pomáhala českým firmám rozvíjet se v této oblasti. Proto 13. dubna 1993 vznikla INFO NOVA s r.o., která se, ve svých začátcích, stala výhradním distributorem ERP systému IFAS 3000. Ve svém vývoji prošla společnost těmito základními milníky:

 • 1993 - Implementace prvního client/server systému v České republice, konkrétně ERP systému IFAS 3000 ve strojírenském gigantu Vítkovice, a.s.
 • 1997 – Vstup do projektu LCS Noris Open (autorizovaný implementační a vývojový partner). Ve společnosti získává majoritní podíl český kapitál, což přináší definici nové firemní filosofie i s ohledem na aktivní působení na trhu.
 • 1999 - Vytvoření a implementace prvního specializovaného řešení na platformě systému LCS Noris v oblasti organizace svozu odpadu s vazbou na geografický informační systém.
 • 2001 - Rozvoj dalších specializovaných řešení, vstup do branže automotive
 • 2004 - Získání prestižního mezinárodního certifikátu řízení jakosti ISO 9001:2000
 • 2006 - Rebranding LCS Noris na Helios Green a přechod na platformu .NET
 • 2007 - Získání významného podílu na trhu ERP systémů v oblasti prodeje a servisu automobilů, stavebních a zemědělských strojů;
 • 2007 – uvedení podnikového informačního systému Nvinity na český trh

V současnosti má společnost INFO NOVA, v rámci partnerské sítě Helios Green Open a na trhu ERP systémů v ČR nezanedbatelné a stabilní postavení a dále se úspěšně rozvíjí.

INFO NOVA - profil společnosti

Společnost INFO NOVA se zaměřuje na návrhy a řešení informačního prostředí ve firmách s cílem vytvořit co nejlepší podmínky pro jejich efektivní řízení. Na bázi informačního systému Helios Green a produktů společnosti Microsoft vytváří systémová řešení, která umožňují zracionalizovat tok veškerých informací ve firmě, integrovat je do jediného informačního systému společnosti. Všechny tyto nabízené činnosti jsou završeny systémovou integrací, v rámci které realizuje INFO NOVA ve spolupráci s dalšími specializovanými subdodavateli celý proces zavedení celopodnikového informačního systému Helios Green, plně odpovídajícího konkrétním potřebám zákazníka.

Předmětem činnosti společnosti INFO NOVA je v souhrnu:

 • komplexní uspokojování potřeb zákazníků v oblastech budování, rozvoje a efektivního využívání informačních technologií, zejména celopodnikových ekonomických informačních systémů.
 • implementace informačních systémů, vedení projektů, vývoj software, komplexní dodávky software a hardware, systémová integrace,
 • konzultace, servisní a poradenské služby.
Váš názor Další článek: Videoreklama prorazila na Google – přímo k výsledkům hledání

Témata článku: Software, Hardware, Komplexní projekt, Informační systém, Švýcarský trh, Autorizovaný servis, Green, Helios, Automotive, Rebranding, První automobil, Info, Nabízený stroj, Vývoj automobilu, Nova

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší