Imation uvádí na trh novou linii renovovaných tonerových kazet

Imation uvádí na trh novou linii renovovaných tonerových kazet

Společnost Imation Europe rozšířila portfolio svých produktů o profesionální renovované tonery. Všechny kazety jsou přestavěny z nových nebo recyklovaných součástí tak, aby dosáhly norem pro originální výrobky této značky. Opakovaným používáním tonerových kazet společnost Imation docílila vyšší energetické efektivity své výroby a snížení spotřeby surovin, a díky tomu může nabízet tonerové kazety levněji a přitom produkovat méně odpadu. Aby Imation vyšla vstříc širším potřebám uživatelů, je nyní více typů kazet do laserových tiskáren a faxů HP-kompatibilní, Canon-kompatibilní, Lexmark-kompatibilní, Brother-compatibilní, IBM-kompatibilní, Panasonic-kompatibilní, Kyocera-kompatibilní a Samsung-kompatibilní. Kvalitní renovované tonery od Imation projdou nejprve rozebráním a důkladným vyčištěním, pak jsou veškeré opotřebované součástky vyměněny, aby tak byl zajištěn vysoce kvalitní tisk a výkon srovnatelný s OEM (Original Equipment Manufacturer). Každá kazeta obsahuje nový válec, nový toner, obnovené nebo vyměněné součástky a kryt z recyklovaného plastu. Díky tomuto procesu renovace dosahuje Imation kvalitních výkonů za nižší cenu. Patrick Bertschat, produktový manažer Toner Solutions Imation, říká: „Protože se v renovovaných tonerových kazetách používají recyklované části, náklady na výrobu jsou podstatně nižší než na nové kazety. Díky tomu můžeme nabídnout uživatelům renovovaných tonerových kazet úspory ve výši 25-30 % nákladů, a to při použití stejně kvalitních součástí.“

Standardy výroby

Nové, cenově úsporné tonery od Imation vám nabízejí možnost snížit vaši „uhlíkovou“ stopu a přitom používat kazety, které svým výkonem plně vyhovují normám kvality pro nově vyrobené značkové kazety (OEM). Jsou navrženy tak, aby vyhověly nejpřísnějším zkušebním standardům ASTM, STMC a ISO/IEC. Tonerové kazety od Imation se vyrábějí v provozu certifikovaném podle ISO 14001 a 9001 a odpovídají standardům OEM. Výroba těchto renovovaných tonerových kazet vyhovuje ekologickým standardům Imation Earthwise.

O Imation Earthwise

Nová linie renovovaných tonerových kazet přispívá k úsilí společnosti Imation šetřit energií i surovinami a redukovat odpady tím, že prodlužuje životní cyklus jednotlivých komponent svých výrobků. Více informací naleznete na: www.imation.eu.

Dostupnost

Nové renovované tonerové kazety od Imation budou brzy k dostání u autorizovaných distributorů, velkoobchodních i maloobchodních prodejců a dealerů firmy Imation v Evropě.

Obrázky výrobku

Navštivte Imation Image Library na www.imation.eu, přímý odkaz ZDE. V případě zájmu rádi zašleme fotografie v tiskovém rozlišení na vyžádání.

Kontakt:
Pleon Impact, Petr Lemoch: petr.lemoch@pleon-impact.cz / +420 724 262 837
Imation, Matthieu Valk: mvalk@imation.com / +31 23 521 29 21
Webové stránky:
http://www.imation.eu

 

 

Další článek: AVG LinkScanner: Ochrana před nebezpečnými stránkami zcela zdarma

Témata článku: Kyocera, Toner, Meta, Energetický náklad, Brother tiskárny, Original, Generator, Brother, Purple, Impact, Single, CS Link

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší