Imation a Diskus obnovují distribuční smlouvu pro pásková média IBM

Imation a Diskus obnovují distribuční smlouvu pro pásková média IBM

Společnosti Imation a Diskus oznámily obnovení distribuční smlouvy, která jmenuje společnost Diskus jako certifikovaného a výhradního distributora páskových médií značky IBM pro Českou republiku a Slovensko.

Společnost Imation je přední světová společnost zabývající se vývojem, výrobou a dodávkou flexibilních datových paměťových produktů, přičemž tato média mají rozpětí kapacit od několika megabytů až po stovky gigabytů. Distribuce plného portfolia médií společnosti Imation probíhá přes celosvětovou síť distributorů, která naopak poskytuje skvělé další obchodní příležitosti pro distributory – prodejce. Jako dodavatel páskových médií IBM společnost Imation spolupracuje se společností Diskus již více jež 13 let.

„Kontinuální obchodování s produkty, jako jsou pásková média, na následném trhu, je významným zdrojem příjmů pro distributory – prodejce i maloobchodníky s informačními technologiemi,“ říká Martin Hrubeš, ředitel společnost Diskus. „Diskus nabízí svým obchodním partnerům okamžité zpracování jakýchkoli objednávek i dodání médií značky IBM bez prodlení. Těšíme se na další spolupráci se společností Imation a jsme přesvědčeni, že nám tato spolupráce pomůže ještě efektivněji sloužit našim partnerům v oblasti paměťových páskových médií.“

Tato obnovená spolupráce s firmou Imation umožňuje společnosti Diskus rychle a efektivně dodávat distributorům pásková média značky IBM. To poskytuje distributorům zajímavou obchodní příležitost, vycházející z pozice společnosti Diskus jakožto hlavního poskytovatele médií společnosti IBM.

„Díky svému dlouhodobému know-how v oblasti páskových médií značky IBM je společnost Diskus dobře zavedena v distribučním programu značky IBM jako hlavní distributor pro Českou republiku a Slovensko,“ říká Patrick Bertschat, marketingový manažer společnost Imation pro východní Evropu. „Imation působí jako přímý poskytovatel páskových médií pro společnost Diskus a pomáhá poskytovat zákazníkům této firmy datové paměťové produkty nejvyšší kvality, aby mohli řídit kontinuální zvyšování objemu svých obchodních dat.“

Tato spolupráce zahrnuje následující pásková média značky IBM:

  • 3592/TS1120
  • Řada výrobků LTO
  • 3590/3590E
  • 3570 (Magstar MP)
  • DDS/DAT/4mm
  • SDLT/DLT/VS
  • VXA/Mammoth/8mm
  • SLR/QIC
Váš názor Další článek: Computex 2008: další detaily a fotky GeForce GTX 280

Témata článku: IBM, Mp, Skvělá pozice, Značka, Paměťový produkt

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší