iiyama ProLite T2252MTS – Zábava při práci

iiyama ProLite T2252MTS – Zábava při práci

Japonská společnost iiyama, ve spolupráci s AT Computers, představila dotykový monitor iiyama ProLite T2252MTS. Jedná se o skvělé řešení pro širokou škálu aplikací, od kancelářského nasazení přes domácí zábavu, výukové programy až po interaktivní POS.

Klepněte pro větší obrázek

Model iiyama ProLite T2252MTS je 22“ dvoubodový multidotykový monitor založený na nejnovějších optických technologiích pro dotykové obrazovky s Full HD rozlišením 1920 x 1080 bodů a LED podsvícením. Díky kontrastnímu poměru 1000:1, jasu 260 cd/m2 a velmi rychlé odezvě 2 ms se tento monitor vyznačuje skvělými zobrazovacími vlastnostmi.

Široká paleta vstupů zaručuje maximální konektivitu s jakýmkoli externím zařízením. Monitor iiyama ProLite T2252MTS nabízí klasické VGA připojení i digitální DVI a HDMI a USB pro dotykové ovládání. Je kompatibilní s operačními systémy Windows 7 a 8. Multi-touch umožňuje prohlížet web, kreslit při práci na vícero obrazovkách anebo psát na klávesnici přímo na obrazovce. Jeho výhody oceníte při práci s obrázky, s nimiž můžete libovolně manipulovat. Například je otáčet, zmenšovat anebo přibližovat pomocí stlačení, poklepání, uchopení apod. Lesklý design skládacího stojanu navíc dotváří velmi poutavý vzhled monitoru.

Tento model je dostupný přibližně za 5925 Kč bez DPH a poplatků.

Témata článku: 1000, LED Monitor, Dotykový monitor, Maximální jas, Dotyková obrazovka, Skvělý monitor, Skvělá klávesnice

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?