II. ročník fotografické soutěže FotoAkademie

II. ročník fotografické soutěže FotoAkademie

Praha, 15. srpna 2007 V Centru Foto Škoda v Praze proběhne ve dnech 10. – 17. září 2007 slavnostní zahájení putovní výstavy fotografií vítězů II. ročníku fotografické soutěže pro žáky a studenty základních a středních škol FotoAkademie.

Výstava bude dále pokračovat v říjnu 2007 v prostorách Senátu Parlamentu České republiky a během podzimních měsíců v galeriích a školách po celé České republice. Aktuální informace budou uvedeny na webové stránce FotoAkademie.

Prestižní fotografická soutěž pořádaná internetovým časopisem pro fotografy Fotoaparát.cz a Gymnáziem Oty Pavla v Praze –Radotíně pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Asociace profesionálních fotografů je souborem vzdělávacích akcí pro žáky a studenty základních a středních škol České republiky s cílem prohloubit znalosti fotografické techniky a fotografické schopnosti prostřednictvím celorepublikové soutěže, workshopů, výstav a letní školy digitální fotografie.

Generálním partnerem soutěže a zároveň dodavatelem fototechniky a hlavních cen pro vítěze je společnost Panasonic.

Pro II. ročník soutěže FotoAkademie bylo pro střední školy zvoleno hlavní téma „OTA PAVEL – sportovní redaktor“, pro základní školy „Fotografie - malování světlem“. II. ročníku se zúčastnili studenti ze 177 středních a základních škol České republiky, kteří zaslali do soutěže probíhající prostřednictvím Internetu celkem 2266 fotografií. Jejich fotografie byly hodnoceny v pěti kategoriích.

Do III. ročníku vstoupí soutěž již s novým názvem Lumix FotoAkademie. Slavnostní zahájení proběhne v říjnu 2007.

Váš názor Další článek: Adobe CS3: doplňky velkých programů

Témata článku: Profesionální fotograf, Panasonic Lumix, Hlavní téma, Škoda foto, Základní znalost, Střední škola, Foto škoda praha, Lumix, Foto soutěž 2016

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší