iHNed.cz umožní anonymní přípojení k internetu

5. srpna 2004
DVD X Copy a Games X Copy končí
Dnešním dnem spouší Economia OnLine, divize vydavatelství Economia, novou službu – anonymní připojení k internetu přes iHNed.cz.

Nejen čtenáři ekonomického zpravodajského serveru www.iHNed.cz se tak nyní mohou připojovat k internetu bez registrace, aniž by museli zadávat osobní údaje či uzavírat písemnou smlouvu. Připojení k internetu je zdarma a uživatel platí pouze telefonní poplatky dle jím zvoleného telefonní programu.

Služba je dostupná z kteréhokoli místa v ČR, kde je zavedena klasická telefonní linka nebo linka ISDN. Další výhodou připojení přes iHNed.cz jsou minimální požadavky na vybavení (stačí telefonická linka a modem).

Uživatel si může nastavit připojení k internetu přes iHNed.cz manuálně či automaticky. Pro manuální nastavení stačí pouze vytočit na počítači číslo 971 200 116 a zadat uživatelské jméno ihned a heslo ihned. Pokud se uživatel rozhodne pro automatické nastavení připojení, stáhne si na internetové adrese http://Pripojeni.iHNed.cz do počítače soubor, který mu připojení nastaví automaticky.

Uživatelům je navíc k dispozici zákaznické centrum, na které se mohou obrátit 24 hodin denně.

Více informací a vlastní nastavení automatického připojení k internetu přes iHNed.cz je k dispozici na http://Pripojeni.iHNed.cz.

Leona Daňková
Marketing a PR manager

îîî

 

Economia OnLine
divize vydavatelství ECONOMIA, a. s.

Economia OnLine se na českém trhu profiluje jako leader v elektronickém publikování dat. Hlavním předmětem činnosti je provoz zhruba třiceti zpravodajských, odborných a tematických webů skupiny www.iHNed.cz, prodej online archivů, informačních a zpravodajských e-mailových servisů a zpravodajství na mobilní telefony.

ECONOMIA, a. s., patří k přední světové skupině ekonomického a finančního tisku Handelsblatt – Dow Jones – The Wall Street Journal Europe.

Váš názor Další článek: DVD X Copy a Games X Copy končí

Témata článku: ,