iHNed spouští stránky k parlamentním volbám 2006

Zpravodajský server iHNed.cz ve spolupráci s parlamentní televizí 24cz a portálem Atlas.cz spouští dnes specializované stránky věnované parlamentním volbám 2006. Na internetové adrese ParlamentniVolby.cz návštěvníci naleznou přehledné a úplné informace o volbách do poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, které proběhnou v červnu tohoto roku.
iHNed spouští stránky k parlamentním volbám 2006

Základ stránek tvoří denně aktualizované zpravodajství, které doplňují online rozhovory s kandidáty, komentáře a analýzy. Vedle zpravodajství čtenáři na stránkách naleznou profily všech stran, jejich kandidáty a politické programy. Součástí speciálu bude Fórum stínových ministrů, ve kterém se zástupci politických stran budou vyjadřovat k tématům jako zdravotnictví, školství, bezpečnost, státní finance a další. Volební stránky odlehčí rubrika Novákův zápisník, ve které bude redaktor serveru iHNed František Novák glosovat českou předvolební politickou scénu.

„Na web budeme přinášet volební prognózy od agentur STEM, Factum Invenio i CVVM," říká Novák. "Stránky doplňuje navíc rubrika fotogalerií a diskuzní fórum, ve kterém se čtenáři mohou vyjadřovat a komentovat jednotlivé politické strany."

„Spolupráce se zpravodajským serverem  iHNed.cz nám dává záruky, že poskytované informace budou kvalitní, objektivní a profesionálně zpracované. Přínosem ze strany portálu Atlas.cz by mělo být zejména rozšíření povědomí o projektu mezi návštěvníky internetu. Tento společný projekt má ambice stát se nejlepší internetovou zpravodajskou stránkou pro období parlamentních voleb na českém trhu,“ doplňuje Slavomír Vaškovič, marketingový ředitel portálu Atlas.cz. 

Speciál k parlamentním volbám ParlamentniVolby.cz navazuje na úspěšné volební weby a speciály, které zpravodajský server Hospodářských novin www.iHNed.cz při politických volbách pravidelně připravuje.

Economia OnLine se na českém trhu profiluje jako leader v elektronickém publikování dat. Hlavním předmětem činnosti je provoz zhruba třiceti zpravodajských, odborných a tematických webů projektu www.iHNed.cz, prodej online archivů, informačních a zpravodajských servisů a zpravodajství na mobilní telefony. ECONOMIA, a. s., patří k přední světové skupině ekonomického a finančního tisku Handelsblatt - Dow Jones -  The Wall Street Journal Europe.

Váš názor Další článek: Acer hodlá zvýšit dodávky LCD televizí o 233 %

Témata článku: Bezpečnost, Wall Street Journal, Leader, Novák, Dow Jones, Rozšířená záruka

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší