IGNUM zvyšuje výkon dedikovaných serverů

IGNUM zvyšuje výkon dedikovaných serverů

Společnost IGNUM odpovídá na rostoucí nároky svých klientů a vylepšuje parametry dedikovaných serverů. Dedikované servery nyní za stejnou cenu nabízí vyšší výkon, který umožní provoz náročnějších aplikací.

Vyššího výkonu dedikovaných serverů si budou moci užít zákazníci všech nabízených variant. U služby Basic Lite byly procesory Intel Core 2 Duo E7400 nahrazeny procesory Intel Core i3 530. Namísto 667MHz DDR2 pamětí jsou nyní v nabídce 1 333MHz DDR3 moduly s podporou ECC. Vybavenější varianty Basic Standard a Basic Full nabízejí namísto procesorů Intel Core 2 procesory Intel Xeon X3430 a opět rychlější operační paměť. Basic Standard navíc navyšuje diskovou kapacitu z 2 × 320 GB na 2 × 500 GB, pevné disky varianty Basic Full budou nově připojeny na HW RAID řadiči Adaptec 2405.

Pokročilejší varianty Core používají namísto procesorů Intel Xeon E5420 modernější Intel Xeon E5620 založené na architektuře Nehalem a rovněž o 50 % vyšší kapacitu paměti, která je stejně jako u variant Basic typu DDR3 ECC reg. na frekvenci 1 333 MHz. Disková kapacita u varianty Core Lite se zvyšuje na 2 × 500 GB, u varianty Core Standard na 2 × 300 GB a u Core Professional na 8 × 1 TB. Servery Core Standard jsou vybaveny 15 000rpm SAS disky Seagate Cheetah, u Core Standard a Core Professional je nově využíván HW RAID řadič Adaptec 2405, resp. 3805.

„Spolu s růstem byznysu našich zákazníků rostou i nároky jejich webových aplikací. Úspěšný poskytovatel hostingových služeb se těmto nárokům musí přizpůsobovat a zlepšovat výkon svých řešení. Dedikované servery IGNUM nyní nabízí špičkové parametry za nezměněné ceny,“ doplňuje Marek Erneker, výkonný ředitel společnosti IGNUM.

Známe termíny vydání finální Opery 10.5 pro Linux a Mac OS X

Témata článku: Cheetah, Variant, Varianta, Core, Basic, Intel Core, Intel Core I3, DDR3

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší