IGNUM zlevňuje registrace domén CZ

Praha – 16. května 2006 – Společnost IGNUM, přední akreditovaný registrátor domén a poskytovatel webhostingu v České republice, oznamuje speciální slevovou akci na registraci české národní domény CZ. Do konce května bude roční registrace CZ domén, prostřednictvím služby DOMENA.CZ, stát pouze 548 Kč bez DPH. IGNUM nyní nabízí registraci CZ domén za nejnižší cenu na trhu.
IGNUM zlevňuje registrace domén CZ

Současně se zlevněním registrace české národní domény probíhají rovněž slevové akce na doménu ORG, kterou nyní pořídíte za 190 Kč (oproti běžným 250 Kč), doménu BE, jejíž roční registrace přijde na 590 Kč (dříve 880 Kč), a rakouskou národní doménu AT, která nyní stojí jen 890 Kč (namísto 1 050 Kč). Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.

 

„Slevové akce jsou součástí naší nové cenové politiky, kdy každý měsíc nabízíme zákazníkům registrace vybraných domén za speciální ceny,“ řekl Marek Erneker, výkonný ředitel společnosti IGNUM. „Příští měsíc bude služba DOMENA.CZ nabízet se slevou registrace dalších domén ze současné nabídky, která zahrnuje více než 50 různých doménových jmen.“

 

Slevová akce na domény CZ, ORG, BE a AT trvá do konce měsíce května, v případě velkého zájmu o zlevněné domény může být dále prodloužena.

 

 

 

IGNUM s.r.o.

je jedna z největších českých webhostingových společností a třetí největší akreditovaný registrátor národní domény CZ, spravuje více než 36 300 domén CZ, přes 11 000 generických domén, téměř 5 000 EU domén a více než 1 300 dalších domén. IGNUM disponuje vlastní sítí, má statut ISP, je členem organizací CZ.NIC, NIX, RIPE a již 5 let poskytuje webhostingové a serverhostingové služby několika tisícům zákazníků. Další informace o službách společnosti IGNUM získáte na adrese http://www.ignum.cz.

Váš názor Další článek: Firefox pokračuje v pomalém získávání podílu na trhu

Témata článku: Národní doména

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší