IGNUM snižuje ceny domény CZ a rozšiřuje partnerský program

9. ledna 2006
Microsoft hledá nové talenty
Praha – 9. 1. 2006 – Společnost IGNUM, přední akreditovaný registrátor domén a poskytovatel webhostingu v České republice, snížila od ledna cenu registrace národní domény CZ a nabízí nové slevy pro partnery a větší zákazníky. IGNUM rovněž zveřejňuje statistiky registrací domény EU.
IGNUM snižuje ceny domény CZ a rozšiřuje partnerský program

Zrušení registračního poplatku správcem národní domény, sdružením CZ.NIC, umožnilo zlevnění registrace domény CZ na 598 Kč (bez DPH) za rok. Každý uživatel, který je v systému DOMENA.CZ plátcem více než deseti CZ domén, pak platí za každou doménu jen 575 Kč bez DPH ročně. Při zaregistrování více než deseti českých domén klesá rovněž cena registrace generických domén (COM, NET, INFO, BIZ a ORG) z původních 250 Kč na 225 Kč bez DPH.

 

„Naším cílem je poskytování vysoce kvalitních služeb za konkurenceschopné ceny,“ říká Robert Prokeš, jednatel společnosti IGNUM. „Velmi jsme proto uvítali zrušení registračního poplatku sdružením CZ.NIC, od kterého očekáváme zvýšení poptávky po registraci národní domény a po souvisejících službách webhostingu.“

 

Výhodný program pro partnery a subregistrátory

 

Mimo množstevních slev nabízí IGNUM rovněž výhodný program pro partnery a subregistrátory, který se nově týká nejen české domény, ale i generických domén. Pro získání výhod plynoucích z partnerského programu je třeba uzavřít s IGNUM příslušnou smlouvu a být plátcem alespoň 20 domén v systému DOMENA.CZ nebo si u IGNUM otevřít kredit v minimální výši 7 500 Kč.

 

Cena roční registrace CZ domén v partnerském programu klesá na 550 Kč bez DPH, u domén generických se snižuje na 210 Kč bez DPH.

 

„Rozvoj partnerské sítě je pro nás velmi důležitý, proto se snažíme nabízet výhodnější podmínky i pro partnery a zákazníky spravující řádově desítky domén,“ dodává Robert Prokeš. „Zařazení generických domén do partnerského programu se setkalo s velkým ohlasem.“

 

Kompletní ceník registrace domén a informace o aktuálních slevách najdete na adrese http://cenik.domena.cz. Detailní popis partnerských programů společnosti IGNUM hledejte na webu http://partner.domena.cz.

 

 

Statistika žádostí o registraci domény EU

 

Společnost IGNUM, akreditovaný registrátor domény EU, odeslala od zahájení první fáze období Sunrise k registraci celkem 823 doménových jmen, z toho 794 unikátních. Do druhé fáze období Sunrise, která začne 7. 2. 2006, eviduje zatím IGNUM dalších 195 žádostí (193 unikátních) o přednostní registraci. Po ukončení období Sunrise bude registrace EU domén uvolněna široké veřejnosti, společnost IGNUM přitom již obdržela 11 297 žádostí o registraci EU domény (8 233 unikátních). Služba DOMENA.CZ spravuje celkem 12 315 žádostí o EU doménu, z nichž 9 156 je unikátních. Všechna uvedená čísla jsou platná k 5. lednu 2006.

Váš názor Další článek: Microsoft hledá nové talenty

Témata článku: Sunrise

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší