Ignum snižuje cenu SSL certifikátů

Ignum snižuje cenu SSL certifikátů

Společnost IGNUM, přední český registrátor domén a poskytovatel profesionálních hostingových služeb, zlevnila v rámci letní prázdninové akce SSL certifikáty společnosti GeoTrust (www.geotrust.com). Roční cena SSL certifikátů pro jednu doménu byla snížena na 999 Kč, certifikáty Wildcard SSL byly zlevněny na 3 999 Kč.

„Letní akce společnosti IGNUM se zaměří na bezpečnost, proto jsme snížili cenu SSL certifikátů, které jsou jedním z nejpoužívanějších způsobů, jak zajistit bezpečnost komunikace na internetu, a to prostřednictvím autentifikace a šifrování přenášených dat,“ říká Marek Erneker, výkonný ředitel společnosti IGNUM a dodává: „Doufáme, že se nám touto slevovou akcí podaří zvýšit povědomí o nutnosti bezpečné internetové komunikace, kterou podle našich informací mnozí stále ještě podceňují.“

Zlevněny byly SSL certifikáty od společnosti GeoTrust, jednoho z celosvětově největších a nejdůvěryhodnějších poskytovatelů digitálních certifikátů. „Akce bude probíhat během letních prázdnin, tj. od 01. 07. do 31. 08. 2009,“ doplňuje Lenka Bokajová, Marketing & PR manažerka společnosti IGNUM.

Témata článku: Letní prázdniny, Prázdniny, Lenka

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje