IGNUM rozšiřuje nabídku podporovaných technologií

IGNUM rozšiřuje nabídku podporovaných technologií

Praha 1. srpna 2007 – Společnost IGNUM, přední akreditovaný registrátor domén a poskytovatel webhostingu v České republice, rozšířila nabídku webhostingových služeb o JSP hosting, speciální hostingovou variantu pro interaktivní internetové stránky a služby využívající technologii Java.

Technologie JSP (JavaServer Pages) od společnosti Sun Microsystems je vhodná především pro tvorbu internetových stránek a webových aplikací, u kterých je kladen důraz na nezávislost na použité platformě (HW i SW), oddělení aplikací od operačního systému, škálovatelnost a vysoký výkon. Výhody JSP se projeví především v aplikacích s velkým počtem uživatelů, jako jsou internetové portály, e-shopy nebo B2B webové aplikace. Technologie JSP je vhodná všude tam, kde již standardně používané technologie jako PHP či ASP nestačí. JSP hosting umožňuje provozovat nejen projekty vystavěné striktně na technologii Java, ale nabízí rovněž i možnost kombinace s PHP.

„Novou službu JSP hosting jsme začali nabízet především na základě požadavků našich zákazníků, kteří chtějí tuto perspektivní technologii ve svých webových projektech používat,“ řekl Marek Erneker, výkonný ředitel společnosti IGNUM. „Snažíme se na českém webhostingovém trhu profilovat jako technologický lídr, a proto jsme velice rádi, že jsme mohli hostované řešení této moderní technologie pro tvorbu webových aplikací nabídnout tuzemské klientele jako jedni z prvních.“

Váš názor Další článek: JetFlash 220: inovace nepatrné, ale přece

Témata článku: Český e-shop, Vhodná technologie, Tuzemský e-shop, Webová varianta

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší