IGNUM přibližuje webhosting masám

15. května 2010
Test osmi výkonných grafik
IGNUM přibližuje webhosting masám

Vlastní web není jen záležitostí velkých firem či zkušených profesionálů. Nyní si jej může dovolit každý. Společnost IGNUM nabízí všem svým klientům – majitelům domén CZ prostor pro umístění vlastních webových stránek Webová vizitka zcela zdarma. Této nabídky již využívá několik set klientů.

Webová vizitka je bezplatná služba webhostingu nabízející 5 MB diskového prostoru, přístup prostřednictvím FTP a možnost provozu i bez subdomény www. Samozřejmostí je neomezený přenos dat. Nárok na vlastní webový prostor zdarma má každý vlastník domény CZ registrované u společnosti IGNUM v období do 30. června 2010. Parametry Webové vizitky plně vyhoví potřebám mnohých menších firem, živnostníků i domácností. Nabídka se přitom vztahuje na nové i stávající zákazníky.

Pro oslovení potenciálních a informování současných zákazníků využívá společnost IGNUM reklamních spotů v celoplošných televizích a regionálních rádiích, a také inzerce v tisku i v outdooru. V průběhu prvních čtyř týdnů akce si Webovou vizitku aktivovalo již více než 300 majitelů CZ domén. Již funkční weby zejména představují firmy a nabízejí jejich služby či zboží. Mezi spokojenými uživateli Webové vizitky tak najdeme například autobazary, lékárny, advokátní kanceláře, interiérové studio či volnočasové zájmové sdružení.

Dosavadní průběh akce Webová vizitka zdarma zhodnotil Marek Erneker, výkonný ředitel společnosti IGNUM: „Pozitivní ohlas mnoha stovek zákazníků na nabídku Webové vizitky zdarma je pro nás jednak potvrzením předpokladů, že nabídka tohoto typu služby na českém trhu není ani zdaleka nasycena, a jednak výzvou, která nás zavazuje ani u této bezplatné služby neslevit z kvalitativních standardů, na něž jsou naši klienti běžně zvyklí.“

Další článek: Test osmi výkonných grafik

Témata článku: Regionální televize, Televize akce

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší