Ignum podporuje moderní technologii pro Web 2.0

Praha – 14 února 2007 – Společnost IGNUM, přední akreditovaný registrátor domén a poskytovatel webhostingu v České republice, podporuje nyní na svých webhostingových serverech technologii ASP.NET AJAX, která je základem pro tvorbu interaktivních internetových prezentací pro Web 2.0.
Ignum podporuje moderní technologii pro Web 2.0

ASP.NET AJAX je technologie, díky které je možné vytvářet interaktivní a vysoce personalizované internetové prezentace, které lze využívat v moderních internetových prohlížečích. Interaktivní webové aplikace na platformě ASP.NET AJAX jsou vyvíjeny s využitím HTML (XHTML), CSS, JavaScriptu a dalších technologií. Aplikace vyvinuté pomocí ASP.NET AJAX mají řadu výhod, například není nutné opětovně načítat celou stránku při změně obsahu, tedy lze aktualizovat pouze ty části stránky, které se změnily (typicky například změna počtu hlasujících v anketě atd.). Tato funkce může snížit náročnost na datové přenosy.

„Cílem IGNUM je nabízet zákazníkům vždy nejmodernější technologie pro vytváření webových aplikací,“ řekl Marek Erneker, výkonný ředitel společnosti IGNUM. „ASP.NET AJAX jsme nasadili po důkladném otestování na všechny webhostingové servery s operačním systémem Windows.“

Všichni stávající i noví webhostingoví zákazníci společnosti IGNUM mohou nově kromě technologií .NET, ASP, PHP, Perl a CGI využívat i ASP.NET AJAX. Podrobné informace o ASP.NET AJAX naleznete na adrese http://ajax.asp.net.

Témata článku: Ajax

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?