IGNUM ohlašuje akci 1+1

8. března 2006
ATI půjde s cenami dolů
Praha – 1. března 2006 – Společnost IGNUM, přední akreditovaný registrátor domén a poskytovatel webhostingu v České republice, připravila na březen speciální webhostingovou akci. Každá zákazník, který si během března u IGNUM objedná virtuální server v libovolné konfiguraci, získá druhý, ve shodné konfiguraci a na stejné období, zcela zdarma.
IGNUM ohlašuje akci 1+1

Akce 1+1 se týká všech objednávek virtuálních serverů, odeslaných v termínu konání akce (od 1. 3. 2006 do 31. 3. 2006) a zaplacených v řádném termínu splatnosti. Akce platí rovněž pro všechny varianty specializovaného hostingu.

 

„Nabídka dvou virtuálních serverů za cenu jednoho je výhodná zejména pro zákazníky, kteří si webhosting objednají na delší období,“ říká Robert Prokeš, jednatel společnosti IGNUM. „Během 90 dnů od objednávky se pak zákazníci mohou rozhodnout, jak svůj druhý virtuální server využijí.“

 

Každému zákazníkovi, který získá nárok na druhý virtuální server zdarma, bude vygenerován a ihned po vytvoření objednávky e-mailem odeslán unikátní kód, jehož platnost je omezena na 90 dnů. Tímto kódem je možné kdykoliv v průběhu 90denní lhůty zprovoznit druhý virtuální server. Po uplynutí této lhůty bude možnost spuštění druhého virtuálního serveru zrušena. Akce 1+1 se netýká objednávek virtuálních serverů s doménou zdarma.

 

Kompletní nabídku a srovnání variant webhostingu společnosti IGNUM najdete adrese http://webhosting.ignum.cz. Společnost IGNUM si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit akci či změnit její pravidla.

Témata článku: Druhá varianta

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje