IGNUM nabízí sedmidenní zálohu webhostingu zdarma

IGNUM nabízí sedmidenní zálohu webhostingu zdarma

Společnost IGNUM poskytuje od dnešního dne zdarma ke každému webhostingu obnovení ze zálohy až týden zpětně. Přidává také volitelnou možnost obnovení ze zálohy až dva měsíce zpětně.

V rámci rozšiřování a zkvalitňování služeb představuje komodizovaná divize společnosti IGNUM, předního tuzemského poskytovatele profesionálních hostingových služeb a registrátora domén, inovovanou webhostingovou službu obnovení ze zálohy. Ta je v rámci České republiky nadstandardní a ve svém oboru jedinečná.

„Ke každému webhostingu, který je zaregistrován na IGNUM.CZ, přidáváme sedmidenní zálohu, a to zcela zdarma,“ uvedl Miroslav Jura, ředitel divize komodizovaných služeb a výkonný ředitel společnosti IGNUM. „Tato služba zákazníkům umožňuje bez jakýchkoli poplatků obnovit veškerý obsah webu, databází a emailů až týden zpětně od doby, kdy zákazník o obnovení zažádá.“

O obnovení dat mohou zákazníci požádat prostřednictvím oddělení technické podpory na adrese helpdesk@ignum.cz nebo kontaktovat nonstop zelenou linku 800 144 686. Zálohy se provádí každý den o půlnoci a uchovávají po dobu dvou měsíců – a to i v případě, kdy jsou webhostingy již smazány.

Zákazníci mají možnost získat obnovení svého webhostingu dva měsíce zpětně od data smazání. Tato služba je zpoplatněna dle standardního ceníku částkou v závislosti na datu a druhu služby. Stejnou možnost nabízí IGNUM i v případě, kdy je webhosting evidován jako smazaný. V těchto případech IGNUM umožňuje zákazníkům dodatečné obnovení dat nebo opětovné prodloužení webhostingu.

Témata článku: CS Link, Jura, Nonstop, Webhosting, Záloha, Dodatečná data

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí