IGNUM nabízí roční prodloužení registrace domény CZ za nejlepší cenu na trhu

24. července 2006
Spekulace potvrzeny: AMD se spojí s ATI!
Praha – 18. července 2006 – Společnost IGNUM, přední akreditovaný registrátor domén a poskytovatel webhostingu v České republice, bude v rámci slevové akce do 30. srpna 2006 nabízet roční prodloužení registrace české národní domény CZ za nejnižší cenu na trhu. Do 30. srpna 2006 bude roční prodloužení registrace CZ domén, prostřednictvím služby DOMENA.CZ (http://www.domena.cz), stát pouze 548 Kč bez DPH, což je v současné době nejvýhodnější nabídka na českém trhu.
IGNUM nabízí roční prodloužení registrace domény CZ za nejlepší cenu na trhu

„Ze slevy na roční prodloužení registrace domény CZ a z letní slevy na virtuální servery získají nejvíce zákazníci, kteří se pro zřízení své internetové prezentace na české doméně CZ rozhodnou právě nyní během léta,“ říká Marek Erneker, výkonný ředitel společnosti IGNUM. „Jedním z cílů letní slevy ročního prodloužení registrace domény CZ je také udržet a dále povzbudit solidní nárůst počtu registrovaných domén CZ v systému DOMENA.CZ, kterého dosahujeme již několik měsíců v řadě.“

 

Mimo prázdninové slevy na prodloužení registrace domény CZ pokračuje do 30. srpna i letní slevová akce na všechny typy webhostingu. Slevu 15 % na každý objednaný virtuální server je možné získat pomocí speciálních kódů, které vyšly v inzerátech prázdninových čísel časopisů DVDMAG, Stereo & Video, Mobil, Chip, Connect! a Linuxexpres a které najdete rovněž v bannerech na internetovém serveru Lupa.cz, v magazínu Svět hostingu a v informačních e-mailech systému DOMENA.CZ. Podrobné informace o slevové akci na webhosting najdete na adrese http://akce.ignum.cz.

 

Možnost prodloužení registrace domény CZ za nejnižší cenu na trhu bude dostupná v systému DOMENA.CZ do 30. srpna 2006. Společnost IGNUM s.r.o. si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit akci či změnit její pravidla.

 

 

###

 

 

IGNUM s.r.o.

je jedna z největších českých webhostingových společností a třetí největší akreditovaný registrátor národní domény CZ, spravuje více než 38 000 domén CZ, přes 11 300 generických domén, více než 6 000 EU domén a přes 1 800 dalších domén. IGNUM disponuje vlastní sítí, má statut ISP, je členem organizací CZ.NIC, NIX, RIPE a již 5 let poskytuje webhostingové a serverhostingové služby několika tisícům zákazníků. Další informace o službách společnosti IGNUM získáte na adrese http://www.ignum.cz.

Témata článku: Video

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí