IDS Scheer se stalo vedoucí společností v oblasti nástrojů Enterprise Architecture

IDS Scheer se stalo vedoucí společností v oblasti nástrojů Enterprise Architecture

Saarbrücken/Berwyn, 3. května 2007. Společnost IDS Scheer byla jednou z 10 společností nabízejících systémy Enterprise architecture (EA) hodnocených ve Forresterově zprávě podle 120 kritérií seskupených do tří kapitol: aktuální nabídka, strategie a postavení na trhu. 

 „Společnost zdokonalila svůj známý modelovací nástroj procesů ARIS vybavený nejen standardními nástroji Enterprise architecture, ale i doplňky, jako jsou například ‚Zachman Framework‘ nebo ‚Department of Defense Architecture Framework (DoDAF)‘, oba fungující na platformě ARIS. IDS Scheer se podařilo efektivně prohlubit svou pozici na trhu EA a vytvořit řadu silných partnerství,“ vyplývá z Forresterovy zprávy.

Zpráva dále uvádí, že na trhu EA došlo v loňském roce k obratu ve výši 320 miliónů dolarů, což představuje nárůst o 12% až 20% oproti uplynulým třem letům. Vedoucím společnostem na trhu EA se navíc podařilo výrazně přispět k rozšíření těchto systémů a k prohloubení jejich významu. Rozvoj produktů EA je podmíněn nárůstem počtu globálních společností, usilujících o dostatečnou lokální efektivitu a flexibilitu, jejichž představitelé čelí stále většímu tlaku na efektivitu a rychlost rozhodovacích procesů v oblasti řízení. Vlivem sílící resortní konkurence musejí zástupci těchto firem hledat a využívat společné a univerzální zdroje podnikových informací.

Témata článku: Framework, Silný vliv

Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky