iDevelop Praha 2000

27. června 2000
Česká MP3 scéna opět posílila
Praha, 21. června 2000 – Více než 1000 vývojářů se zúčastnilo dvoudenní vývojářské konference a výstavy zaměřené a Internetové programátory ze střední a východní Evropy.
iDevelop Praha 2000
V pořadí již druhý ročník této vrcholné události určené pro široké společenství internetových vývojářů byl zaměřen na vývoj nejmodernějších aplikací pro elektronické obchodování pomocí internetové základny Oracle Internet Platform. V letošním roce investovala společnost Oracle do pořádání konference iDevelop2000, celosvětově největší akce zaměřené na vývoj pro Internet, 30 milionů dolarů.

Účastníci iDevelop2000 z celého světa se zúčastnili přednášek a lekcí, jež vedli profesionálové z vývojového týmu společnosti Oracle. Odborníci ze společnosti Oracle poskytli zasvěcené informace o možnostech využívání jazyku Java, systému Linux a jazyku XML (Extensible Mark-up Language) s nejnovějším software společnosti Oracle  Oracle8i™ Release 2, Oracle Application Server, Oracle Portal Framework a Oracle Internet File System (iFS).

Na prvním semináři iDevelop v dubnu 1999 mělo společenství vývojářů Oracle o něco více než 200 tisíc členů, nyní již je registrováno přes 1 milion osob  technologická síť Oracle Technology Network se tedy za posledních 12 měsíců rozrostla na 500 % původní velikosti.

”Systém Oracle se stal de facto standardem vývoje internetových aplikací. Software společnosti Oracle přichází s nejmodernější internetovou technologií a poskytuje takovou kvalitu služeb, jakou internetové aplikace vyžadují,” řekl Jeremy Burton, viceprezident společnosti Oracle pro Internet Platform Marketing. ”Konference Oracle iDevelop2000 poskytla novým internetovým vývojářům klíčové praktické znalosti a zkušenosti potřebné pro pochopení a využití internetové základny Oracle Internet Platform.”

Následně po včerejším oznámení rekordního zisku Oracle (1 miliarda USD), program iDevelop2000 přenesl internetový vývoj do další úrovně. Filosofie společnosti Oracle je, že Internet není o vytváření webových stránek, nýbrž o tvorbě osobních stránek, správě veškerého obsahu a budování portálu společnosti a poskytnutí bezdrátového přístupu Internetovým uživatelům.

Váš názor Další článek: Česká MP3 scéna opět posílila

Témata článku: Software, Internet, Oracle, Burton, Původní úroveň, Osobní klíč


Určitě si přečtěte

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

** Dnes končí podpora Windows 7 a systém formálně umírá ** Co to ale znamená v praxi a bude mi PC fungovat i zítra? ** A mohu i v lednu 2020 zdarma přejít na Windows 10?

Jakub Čížek | 121

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

** Jak uložit elektřinu z fotovoltaiky a větrných turbín ** Pomohou třeba staré autobaterie, nebo setrvačníky ** A pak tu jsou bizarní gravitační akumulátory velikosti mrakodrapu

Jakub Čížek | 254

USA rozdávají chudým dotované telefony s Androidem. Jsou z Číny a plné virů

USA rozdávají chudým dotované telefony s Androidem. Jsou z Číny a plné virů

** Chudí Američané mohou dosáhnout na dotovaný mobil ** Jeden takový rozdává třeba tamní Virgin Mobile ** Má to jeden háček. Je prošpikovaný malwarem

Jakub Čížek | 42

České Rajče je stále plné dětských nahotin. Student pomocí A.I. analyzoval miliony fotek

České Rajče je stále plné dětských nahotin. Student pomocí A.I. analyzoval miliony fotek

** Rajče.net má odjakživa problémy s choulostivými fotkami dětí ** Student zlínské univerzity analyzoval jeho katalog ** Neuronová síť doposud prozkoumala 6 milionů snímků

Jakub Čížek, Filip Šedivý | 73Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu