ICZ uvádí na trh nový produkt pro sledování a řízení výroby

ICZ uvádí na trh nový produkt pro sledování a řízení výroby

Společnost ICZ a.s., významný dodavatel integrovaných softwarových a síťových řešení, pokračuje v rozšiřování své nabídky pro oblast výroby a podnikové logistiky. Novým přírůstkem do rodiny tvořené vlastními systémy WMS OSIRIS a ADC PROMIS je produkt německé společnosti MPDV Mikrolab MES HYDRA spadající do kategorie výrobních informačních systémů - Manufacturing Execution Systems (MES).

Česká softwarová společnost ICZ podepsala partnerskou smlouvu s německou společností MPDV Mikrolab a získala tak oprávnění dodávat na český a slovenský trh produkt MES HYDRA. Stávající portfolio řešení pro výrobní podniky se tímto krokem doplňuje o komplexní produkt z kategorie výrobních informačních systémů (Manufacturing Execution Systems - MES) splňující většinu požadavků, které jsou na aplikace tohoto typu kladeny (jako například sběr výrobních dat, sledování materiálového toku, dispečerské řízení výroby a její krátkodobé plánování, řízení kvality, řízení údržby, správa procesů, apod.). Nasazením systému MES HYDRA se výrazně zvýší „viditelnost“ výrobních a logistických procesů i jejich kvalita a efektivnost. Výroba tak může být řízena a vyhodnocována na základě přesných a spolehlivých dat získávaných v řadě případů přímo z technologického nebo logistického procesu, tedy bez negativního vlivu člověka.

„Rozhodnutí o zahájení spolupráce se společností MPDV Mikrolab jsme učinili na základě zhodnocení současných i budoucích potřeb českých a slovenských výrobních podniků,“ uvedl Bohuslav Cempírek, generální ředitel společnosti ICZ a.s. a dodal: „Domníváme se, že dlouholeté knov-how naší společnosti v oblasti logistiky a výroby a renomovaný produkt s mnoha úspěšnými instalacemi představují tu správnou nabídku pro naše zákazníky jak v době krize, tak po jejím odeznění.“

Odborná veřejnost bude s produktem MES HYDRA a se zkušenostmi z jeho nasazení v typických podmínkách seznámena na konferenci „Řešení pro efektivní výrobu a logistiku“, která se bude konat 4.6.2009 v Hrotovicích (bližší podrobnosti na www.i.cz).

Témata článku: Budoucí krok, Výroba, Hydro, Hydra, Přesná data

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje