ICZ se stala Gold certifikovaným partnerem Cisco

Praha, 25. dubna 2007 – Společnost ICZ, významný český dodavatel integrovaných softwarových a síťových řešení, dnes od společnosti Cisco obdržela nejvyšší stupeň partnerské certifikace Gold certifikovaný partner. Zároveň získala prestižní ocenění Nejlepší Silver certifikovaný partner v regionu střední a východní Evropy za fiskální rok 2006.
ICZ se stala Gold certifikovaným partnerem Cisco

ICZ získala certifikaci Gold certifikovaný partner po úspěšném završení auditu, který proběhl během dubna. Pro získání certifikace musela společnost splnit řadu komplexních požadavků. Mezi ty patří například minimální počet šestnácti certifikovaných specialistů Cisco v týmu zaměstnanců (včetně nejméně čtyř držitelů nejvyššího stupně individuální certifikace „Expert“ – Cisco CCIE), dosažení čtyř Advanced specializací nebo stálé zdokonalování procesů pro zefektivnění a zkvalitnění práce projektových týmů. Značné požadavky jsou kladeny i na standardy zákaznické obsluhy – Gold partner musí poskytovat nepřetržitý zákaznický servis v režimu 24x7 a být schopen zásahu u zákazníka nejdéle do čtyř hodin od doručení požadavku.

„Získání zlatého partnerství je důležitým krokem v naplňování naší dlouhodobé strategie. Vzhledem k tomu, jak komplexní kriteria jsou v průběhu auditu posuzována, je získání certifikace oceněním pro všechny složky ICZ a všechny její zaměstnance a důkazem, že odvádějí kvalitní práci. Velmi si tohoto úspěchu vážíme,“ řekl Bohuslav Cempírek, generální ředitel ICZ.

„Těší mě, že se ICZ zařadila mezi naše Gold partnery a vážím si naší velmi kvalitní spolupráce. Výsledky certifikačního auditu plně potvrdily naši dlouhodobě dobrou zkušenost s ICZ a jejími pracovníky,“ řekl Miloslav Rut, generální ředitel CISCO SYSTEMS (Czech Republic) s.r.o.

Ocenění Nejlepší Silver certifikovaný partner je v jednotlivých regionech udělováno partnerům Cisco, kteří v daném fiskálním roce dosáhli nejlepších výsledků. V případě ICZ byly důvodem ocenění výborné finanční výsledky, největší meziroční nárůst tržeb a významná inovační činnost, která vytváří nové příležitosti na trhu. Dalšími důvody byl technologický rozvoj v oblasti Wi-Fi MESH, na kterém se ICZ podílela, a důraz na vysokou provázanost aplikací a souvisejících hardwarových technologií.

Příkladem oceněné inovační činnosti je společný projekt ICZ s Telefónicou O2 pod názvem Kompletní kancelář nebo projekt Cisco Port Financing, které jsou zaměřeny na podporu malých a středních firem. Nabízejí jim inovativní způsob financování síťové infrastruktury, která je zpoplatňována pronájmem v závislosti na počtu aktuálně připojených portů. Firmy tak v rámci omezených rozpočtů dosáhnou na moderní síťové technologie s vysokou úrovní služeb a garantovanou SLA. Obejdou se přitom bez počáteční investice i bez nutnosti zaměstnávat vlastní IT specialisty.

ICZ získala ocenění v regionu CEE, který zahrnuje střední Evropu, pobaltské země, balkánské země a Turecko.

Témata článku: Komplexní projekt, Důležité partnerství, Inovativní technologie, Gold, Důležitá složka, Vysoký nárůst, Dobrá obsluha, Významná složka, Audit, Dobrá úroveň

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje