ICZ dokončila akvizici společností Exprit

(Praha, 22. prosince 2005) - ICZ a.s. dnes oznámila, že dokončila jednání o koupi společností Exprit v České republice a na Slovensku.
ICZ dokončila akvizici společností Exprit

Tato akvizice posiluje schopnost ICZ poskytovat zákazníkům ucelenou nabídku IT služeb a zároveň umožní dále rozšiřovat aktivity společnosti na Slovensku.

Společnosti Exprit budou v rámci ICZ nadále dodávat řešení v oblasti Document Management a Record Management včetně všech technologií, které se vztahují ke zpracování a uchovávání dokumentů. Exprit se může pochlubit řadou spokojených zákazníků v České republice, na Slovensku a v Rakousku, spolupracoval také na vývoji řešení pro NATO. Mezi jeho zákazníky jsou například: ČTK, Magistrát hl. m. Prahy a Magistrát v Liberci, Česká správa sociálního zabezpečení, Živnostenská banka, Český Telecom a mnoho dalších. V čele pražské společnosti zůstává výkonný ředitel Ing. Jiří Votruba a v čele slovenského EXPRITu ředitel Ing. Martin Terkovič.

O ICZ a.s.

ICZ patří v ČR mezi nejvýznamnější firmy poskytující služby v oblasti IT. Zaměřuje se na klíčové oblasti veřejné správy, zdravotnictví, telekomunikací, financí, průmyslu a utilit. Silnou stránku ICZ představuje vývoj aplikací na širokém základě rozličných platforem a technologií včetně individuálních řešení na zakázku. Oporou portfolia jsou síťová řešení. Všemi službami prolínají řešení informační bezpečnosti a informačních systémů. ICZ a.s. je certifikována podle normy ISO 9001:2000. Společnost patří mezi TOP 10 Systémových integrátorů a Českých 100 nejlepších.

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje