ICZ a.s. dokončila akvizici Expert & Partner engineering

30. října 2005
Ke stažení: vypalování na maximum
PRAHA, 27. října 2005 – ICZ a.s. dnes oznámila dokončení transakce o koupi 100% akcií společnosti Expert & Partner engineering CZ, a.s., která je 100% vlastníkem Expert & Partner engineering s.r.o.
ICZ a.s. dokončila akvizici Expert & Partner engineering

Došlo tak k úspěšnému završení procesu, který byl zahájen letos v červenci. Novým jednatelem společnosti Expert & Partner engineering s.r.o. je Pavel Číž. Ten se zároveň stává i novým ředitelem divize Sítě společnosti ICZ a.s.

V rámci ICZ a.s. bude Expert & Partner engineering s.r.o. zákazníkům nadále poskytovat široké portfolio služeb včetně designu, instalace a administrace síťových řešení, outsourcing komunikační infrastruktury a telekomunikační řešení včetně projektů v oblastech bezpečnosti, IP komunikace a síťového managementu.

O ICZ
ICZ patří v ČR mezi nejvýznamnější firmy poskytující služby v oblasti IT. Zaměřuje se na klíčové oblasti veřejné správy, zdravotnictví, telekomunikací, financí, průmyslu a utilit. Silnou stránku ICZ představuje vývoj aplikací na širokém základě rozličných platforem a technologií včetně individuálních řešení na zakázku. Oporou portfolia jsou síťová řešení. Všemi službami prolínají řešení informační bezpečnosti a informačních systémů. ICZ a.s. je certifikována podle normy ISO 9001:2000. Společnost patří mezi TOP 10 Systémových integrátorů a Českých 100 nejlepších.

Váš názor | Ke stažení: vypalování na maximum

Témata článku: Expert, Engineering

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší