ICQ Video Portal: nástroj pro více než 300 milionů videonahrávek

15. prosince 2009
ArsClip: Schránka 2.0 pro Windows
ICQ Video Portal: nástroj pro více než 300 milionů videonahrávek

ICQ, přední poskytovatel služeb typu „instant messaging“ (IM), dnes uvádí nový nástroj pro instantní sdílení videonahrávek na svém ICQ Video Portálu. Nyní mohou uživatelé ICQ prostřednictvím jediného kliknutí sledovat, vkládat a posílat videa svým přátelům a sdílet s nimi oblíbené nahrávky v rámci profilů na sociálních sítích.

ICQ Video Portal je podporován nejkomplexnějším vyhledávacím nástrojem pro video soubory – Truveo. Nový portál tak přibližuje uživatelům ICQ celý svět webových videonahrávek na dosah ruky, přičemž jim umožňuje surfovat mezi více než 300 miliony video souborů. Vyhledávání těch nejzajímavějších videonahrávek na webu je nyní s ICQ Video Portálem hračkou díky tomu, jak je vyhledávání rychlejší a jednodušší. Ať již se nejnovější video týká oblíbené kapely, nejnovějších událostí, klepů či posledního sportovního zápasu, nyní jsou dostupné na jediné kliknutí.

Klepněte pro větší obrázek
ICQ začalo „fušovat“ do oboru YouTube

ICQ Video Portal umožňuje ICQ uživatelům vložit svá oblíbená videa přímo na jejich vlastní sociální média, stránky a blogy. Uživatelé mohou procházet jednotlivé kanály a kategorie, jako např. zábava, zpravodajství sport, hudba a další. Mohou také hodnotit videa a přidávat komentáře přímo přes ICQ Video Portal ve škále 1 až 5 hvězdiček. Pro rozšířené vyhledávání ICQ Video Portal nabízí populární vyhledávání lokálního obsahu z konkrétních zemí, takže vyhledávání oblíbených videonahrávek se stává ještě jednodušší a méně časově náročné.

Svá oblíbená videa můžete začít hledat na adrese: http://video.icq.com/.

Další článek: ArsClip: Schránka 2.0 pro Windows

Témata článku: Vyhledávání, Portal, Populární video, Oblíbená kategorie, Nová hračka

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší