ICQ pro Windows Mobile rozšiřuje dosah mobilního instant messangu

ICQ pro Windows Mobile rozšiřuje dosah mobilního instant messangu

ICQ, přední poskytovatel služeb typu „instant messaging“ (IM) pokračuje v rozšiřování mobilních IM služeb přidáním platformy Windows Mobile mezi podporované mobilní operační systémy. To znamená, že ICQ je nyní dostupné pro miliony dalších uživatelů chytrých telefonů.

ICQ nabízí verzi pro Windows Mobile - stejně jako všechny ostatní verze ICQ, jak pro klasické počítače, tak jako mobilní IM služby - ICQ uživatelům ke stažení, instalaci a použití zdarma (možnost zpoplatnění přenosu dat by si uživatelé měli ověřit u místních operátorů). Tato služba je k dispozici v německém, ruském, českém a anglickém jazyce. Služba prošla beta testováním a inovačními procesy a nyní je nabízena pro verze Windows Mobile 5, 6, 6.1 a 6.5.

Uvedení ICQ pro Windows Mobile doplní oficiální plnou verzi ICQ pro již existující platformy iPhone a BlackBerry. Tím také ICQ zdůrazňuje své odhodlání rozšiřovat dosah svých IM služeb na mobilních platformách, které umožňují uživatelům připojení odkudkoliv.

Pro uživatele ICQ je mobilní verze IM zajímavá také tím, že nabízí plynulé přepínání mezi počítačovou a mobilní verzí ICQ. Plně vybavená verze ICQ pro Windows Mobile umožňuje uživatelům měnit jejich status, spravovat seznam kontaktů a aktualizovat uživatelské rozhraní a další klíčové funkce známé z počítačové verze ICQ.

"Pro ICQ je rok 2009 rokem mobility. Mobilní verze ICQ se ukazuje jako velmi populární a my chceme umožnit milionům ICQ uživatelů po celém světě používat ICQ podle jejich potřeb, ať již prostřednictvím PC nebo s pomocí mobilních zařízení,“ řekl Schraga Mor, viceprezident ICQ.

ICQ pro Windows Mobile lze stáhnout z webových stránek ICQ na adrese: http://www.icq.com/download/wireless/mobile_cz.html a brzy bude k dispozici na portálu Windows Marketplace: http://marketplace.windowsphone.com/Overview.aspx?

Témata článku: Marketplace, Windows Mobile, Mobilní verze, Klasický operátor, Německá služba, Mobilní Windows, Populární platforma, Beta testování

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí