ICQ bez nutnosti instalace nyní i v mobilních webových prohlížečích

15. prosince 2010
Novinky pro testování aplikací
ICQ bez nutnosti instalace nyní i v mobilních webových prohlížečích

ICQ uvádí službu Mobile-Web Chat, která nabízí průlomové možnosti v oblasti univerzálního přístupu k ICQ na cestách, protože spolupracuje téměř s každým mobilním zařízením. Služba ICQ Mobile-Web Chat je postavena na technologii mobilního prohlížeče, která zpřístupňuje ICQ chat také pro ty mobilní uživatele, kteří si nemohou instalovat aplikace přímo na svých telefonech.

ICQ Mobile-Web Chat je jednoduchý na používání a dovoluje snadný přístup. ICQ uživatelé s ním získají výhody díky populárnímu sociálnímu nástroji: integrovanému facebookovému chatu, který dovoluje zůstat v kontaktu s přáteli na Facebooku z ICQ a umožňuje přístup ke „Kanálům přátel“, což je služba kombinující aktualizace statusů přátel z Facebooku, twitteru, flickru a YouTube na jednom displeji.

ICQ Mobile-Web Chat je ideální způsob jak si udržet kontakt s přáteli, jak nepropásnout nejnovější zprávy a aktuální statusy na sociálních sítích. Je optimalizován pro mobilní prohlížeče, pro pomalé datové připojení a je zdarma (poplatky mohou být účtovány za mobilní přenos dat).

ICQ Mobile-Web Chat lze spustit z telefonu na: m.icq.com

ICQ Mobile-Web Chat je k dispozici v anglickém, německém, ruském, českém a hebrejském jazyce.

Poznámky pro editory:

Datová spojení mohou být zpoplatněna. Uživatelům se doporučuje si před použitím mobilního prohlížeče ověřit možné náklady u svých mobilních operátorů. Doporučuje se zvolit nejlevnější tarif.

Novinky pro testování aplikací

Témata článku: Status, Nejlevnější mobilní telefony, Mobilní Facebook, Integrovaný editor, Německá služba, Mobilní YouTube, Nejlevnější cesta, Snadná cesta, Přítel

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší