Iconia B1 v novém kabátě a s širšími možnostmi připojení

Iconia B1 v novém kabátě a s širšími možnostmi připojení

Acer dnes představil druhou generaci tabletů Iconia B1 s novým, čistým a jednoduchým designem, vyšším výkonem a možností připojení k 3G(2) síti. S Iconií B1 Acer udává nový standard pro tablety zaměřené na mladé či nové uživatele nebo rodiny hledající další tablet pro své děti. Acer Iconia B1 je také ideální volbou pro vytížené uživatele, kteří hledají pohodlného mobilního společníka.

Díky úhlopříčce 7" (17,8 cm), tedy stejné velikosti, jako má standardní knižní stránka, je displej pohodlný na čtení e-knih, surfování na internetu, hraní her nebo sledování videí. Tablet Iconia B1 spojil síly s dnes taktéž uvedeným modelem Iconia A1, aby nabídli jednotný vzhled i pocit při používání. Důvodem tohoto sjednocení je nabídka tabletů, která zaujme všechny členy rodiny.

Tablet Acer Iconia B1 byl dnes představen s dalšími novými produkty, jako je Acer Aspire R7, ultrabook Aspire P3, dotykové notebooky Aspire V a tablet Iconia A1. Nová linie mobilních zařízení od Aceru zdůrazňuje zaměření společnosti na novou definici práce s počítačem skrze progresivní design.

Zábava bez čekání

Tento tablet posunuje pohodlnost a rychlost odezvy při ovládání na novou úroveň. Kombinuje dvoujádrový nebo čtyřjádrový(3) procesor o taktu 1,2 GHz s 1 GB paměti pro hladké hraní, surfování na internetu a sledování videa. Operační systém Android Jelly Bean velmi rychle vyhledá přesné odpovědi na vaše dotazy. Prostřednictvím služby VoiceSearch si můžete téměř okamžitě vyslechnout odpověď na velké množství vyhledávaných dotazů.

Rychlý přístup k médiím zdarma

Díky službě Google Currents budete mít vždy na dosah ruky více než 500 online časopisů zdarma od stovek vydavatelů, stejně jako nejlíp hodnocené webové stránky. Neustále aktualizovaná chytrá mobilní aplikace vám umožní číst, objevovat a podělit se o vaše oblíbené outlety, blogy a online magazíny. To vše na sedmipalcovém WSVGA (1 024 × 768 px) kapacitním displeji vašeho tabletu, i když je v režimu offline. Pokud rádi hrajete, máte z čeho vybírat – na Play Store najdete více než 700 000 her a aplikací.

Zachycujte a sdílejte

Iconia B1 přichází také s přední kamerou, díky které se můžete zapojit do živých diskuzí se svými přáteli. Kamera, která je zároveň i fotoaparátem, se nachází v horním pravém rohu a může pracovat i při otočení tabletu na šířku. Vaši přátelé vás tak uvidí i během videochatu.

Acer Iconia B1 bude k dispozici s Wi-Fi nebo i s 3G(2) datovým připojením v 8GB(4) nebo 16GB(4) verzi s možností doplnění dalších 32 GB(4) prostoru prostřednictvím microSD™ karty. Iconia B1 je jednoduchým společníkem, který je ideální volbou pro ty, kdo s tabletem začínají. Nebo pro děti, zatímco jejich rodiče budou používat svůj vlastní tablet.

Cena a dostupnost

Model Iconia B1-710 (Wi-Fi) bude k dispozici v Evropě od poloviny července za cenu od 3 333Kč včetně DPH.

Model Iconia B1-711 (3G) k dispozici v Evropě od poloviny srpna za cenu od 4 690Kč včetně DPH.

Další článek: Týdeník Euro pro iPad vychází každou neděli

Témata článku: Ideální volba, Bean, Jelly Bean, Acer Iconia, Nejlepší ultrabooky na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 91

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

** Klasický počítač bezchybně zpracuje bit po bitu dat ** Mozek si realitu naopak spíše představuje a chybuje ** Teď se tím baví internet u další optické iluze

Jakub Čížek | 32Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF