IBM nabízí odborníkům se zkušenostmi v oblasti IT perspektivní pracovní příležitosti

IBM Integrated Delivery Center v Brně se bude klíčovým způsobem podílet na službách poskytovaných na globální úrovni.
IBM nabízí odborníkům se zkušenostmi v oblasti IT perspektivní pracovní příležitosti

Praha, 19. září 2005 – Společnost IBM významně rozšiřuje své aktivity v České republice a posiluje své brněnské centrum služeb. Jeho noví pracovníci se stanou aktivními spoluúčastníky a nositeli zásadní transformace způsobu, jímž bude IBM obsluhovat své zákazníky z celého světa.

 

S využitím schopných a talentovaných odborníků z celého světa vytváří společnost IBM inovace, jež jí umožňují poskytovat nejkvalitnější služby a zároveň se soustředit na nové rychle se rozvíjející trhy.

 

Centrum, které bude hrát pod názvem Integrated Delivery Center (IDC) klíčovou roli v servisní síti společnosti IBM, bude na základě strategických změn a celosvětové konsolidace a integrace zákaznických center IBM poskytovat nejširší okruh komplexních služeb v oblasti strategického outsourcingu a vzdálené správy informačních technologií po celém světě.

 

IBM v současnosti intenzivně oslovuje budoucí pracovníky IBM Integrated Delivery Center. Generální ředitel IBM Česká republika Aleš Bartůněk k tomu uvedl: „V Brně IBM nepostaví jen novou budovu. Nové servisní centrum znamená také vytvoření stovek pracovních příležitostí. Jsme připraveni investovat do našich pracovníků a jejich rozvoje, protože tuto formu investice do profesních znalostí a dovedností našich lidí považujeme za nejdůležitější.“

 

Noví pracovníci budou pracovat pro největší technologickou společnost na světě, která se stále více soustřeďuje na poskytování služeb. Získají tak možnost osvojit si nejvyspělejší standardy, pracovat s nejnovějšími technologiemi, nástroji a procesy, což bude klást vysoké nároky na jejich odbornou úroveň a neustálé doplňování znalostí. K tomu přispívá i několikatýdenní vzdělávací program, který organizuje oddělení IT Education Services IBM Česká republika v prostorách IDC a partnerů IBM v Brně. IBM spolu se svými strategickými partnery vytváří pracovní příležitosti pro čerstvé absolventy, jejichž nábor byl již z větší části ukončen, a IT specialisty se zkušenostmi zejména v oblasti systémové správy serverů, správy sítí a podpory koncových uživatelů, na pozicích systémových administrátorů, project managerů  a operátorů, kteří při své práci pro zákazníky z celé Evropy a světa využijí nejenom odborné, ale i jazykové znalosti. Kdo má zájem pracovat v mezinárodním prostředí v rámci odborných týmů pro zákazníky všech možných odvětví, dostává teď od IBM jedinečnou příležitost.

 

###

 

 

Tiskové oznámeníO společnosti IBM

Společnost IBM je největším výrobcem produktů a poskytovatelem služeb informačních technologií na světě, s více než osmdesátiletou tradicí v inovacích, které mění náš svět. Převažující činností IBM ČR je prodej širokého spektra IT technologií, tedy všech typů počítačů, zálohovacích a komunikačních systémů, a to včetně programového vybavení a služeb.

K hlavním cílům IBM patří poskytování komplexních služeb systémového integrátora a prosazování výhod elektronického obchodování do každodenního života.

Váš názor Další článek: Pozvánka: zajímavá online přednáška na téma bezpečnost a škodlivý software

Témata článku: IBM, Odborná znalost, Delivery, Yellow

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší