IBM chce na brněnském veletrhu Invex oslovit zájemce o práci z řad zkušených IT odborníků

11. října 2005
Podíl Firefoxu kolísá kolem 8 %
Jste „hlava“? Hledáte nový impuls pro svou kariéru? Náborové centrum IBM na Invexu bude připraveno právě pro vás.
IBM chce na brněnském veletrhu Invex oslovit zájemce o práci z řad zkušených IT odborníků

Praha, 10. října 2005 – V expozici společnosti IBM na letošním ročníku veletrhu Invex se návštěvníci budou moci seznámit nejen s ucelenými řešeními, produkty a službami, které IBM nabízí prostřednictvím svých obchodních partnerů, ale také s nabídkou profesního růstu v rámci této společnosti. Na stánku IBM v pavilonu V najdou uchazeči z řad zkušených IT profesionálů informace o možnostech práce pro nové integrované servisní centrum, jež bude pod názvem Integrated Delivery Center obsluhovat zákazníky z celého světa. IBM v současnosti intenzivně oslovuje budoucí pracovníky IDC Brno a je připraveno investovat do jejich odborného růstu.

Nabídka profesí se však nebude omezovat pouze na pozice v expandujícím brněnském centru, ale ti, kteří chtějí dát své kariéře nový směr a impuls, se budou moci informovat u přítomného specialisty na lidské zdroje o možnostech svého profesního růstu i v rámci společnosti IBM Česká republika. Společnost v tuto chvíli obsazuje řádově stovky pracovních míst, především v oblasti systémové a databázové administrace, správy a bezpečnosti sítě a úložných zařízení. Přesný seznam aktuálně nabízených pozic naleznete zde.

Bližší informace o letošních aktivitách IBM na Invexu naleznete zde.

O společnosti IBM

Společnost IBM je největším výrobcem produktů a poskytovatelem služeb informačních technologií na světě, s více než osmdesátiletou tradicí v inovacích, které mění náš svět. Převažující činností IBM ČR je prodej širokého spektra IT technologií, tedy všech typů počítačů, zálohovacích a komunikačních systémů, a to včetně programového vybavení a služeb.
K hlavním cílům IBM patří poskytování komplexních služeb systémového integrátora a prosazování výhod elektronického obchodování do každodenního života.

Váš názor | Podíl Firefoxu kolísá kolem 8 %

Témata článku: IBM, Lidská profese, Lidský pracovník, Delivery, Přesná pozice, Profese, Přesná informace

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší