IBM Brno Integrated Delivery Center slaví rok od slavnostního zahájení

Brno, 12. dubna 2007 – Pracovníci IBM Brno Integrated Delivery Center si dnes připomínají jeden rok od slavnostního otevření centra v dubnu 2006. Integrated Delivery Center dnes poskytuje služby outsourcingu informačních technologií více než pěti stovkám klientů působících po celém světě, jako jsou ABB a Visteon.
IBM Brno Integrated Delivery Center slaví rok od slavnostního zahájení

Integrated Delivery Center hraje v posledním roce klíčovou roli v celosvětové síti IBM, jež nabízí širokou škálu služeb v oblasti strategického outsourcingu a vzdálené správy IT, jako například instalace serverů, správa sítí, podpora aplikací a nepřetržitý dohled nad jejich během nebo koncová podpora zákazníků. Centrum staví na schopnostech a nadání odborníků z celého světa a poskytuje služby správy a podpory v mnoha světových jazycích včetně angličtiny, španělštiny, francouzštiny, němčiny, češtiny, maďarštiny, polštiny a ruštiny. Outsourcing komplexních prostředí IT umožňuje klientům zaměřit úsilí vlastních zaměstnanců a finanční zdroje na hlavní oblasti jejich podnikání, a tím šetřit náklady a optimalizovat využití technologií na podporu jejich růstu.

Strategii globální integrace IBM podtrhuje fakt, že v centru pracuje více než 2100 odborníků až 70 různých národností, což z něj dělá jedno z  nejrozmanitějších pracovišť IBM svého druhu. IBM v Brně letos plánuje investovat stovky miliónů korun do vzdělávání a školení zaměstnanců, kteří usilují o větší rozmanitost svých znalostí a kariérní rozvoj v rámci IBM.

Od otevření centra v roce 2006 se jeho základna zaměstnanců rozrostla o více než 40 procent, protože čím dál více klientů svěřuje IBM správu svých infrastruktur IT a pracovišť podpory. IBM na podporu tohoto pokračujícího růstu v příštích několika týdnech obsadí dodatečné kancelářské prostory.

„Centra IBM IDC pomáhají klientům inovovat prostřednictvím IT odbornosti, špičkového hardwaru a softwaru a standardizovaných globálních procesů,“ řekl Friedrich Immer, IDC Brno Executive, IBM Integrated Operations. „Kombinace zkušeností IBM s nadáním a schopnostmi místních pracovníků v Brně z nás dělá atraktivní centrum pro klienty.“

Centra sítě IDC jsou klíčovým prvkem strategie IBM pro vybudování globálně integrované společnosti, která klientům umožňuje sdílet talenty z celého světa k podpoře ziskového růstu.

Váš názor Další článek: Anatomie Radeona X2900 XTX na spoustě fotografií

Témata článku: IBM, Klíčový prvek, Celá škála, Delivery, Klíčová role, Podpora, Talent, Dodatečný hardware, Outsourcing


Určitě si přečtěte

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 60

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

** Bezdrátové myši řídí čip od Nordic Semiconductors ** Jeho rádiové vysílače si před lety oblíbila i komunita kutilů ** Dnes si je vyzkoušíme v praxi

Jakub Čížek | 9Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu