HyperX začíná prodávat první herní headset se zvukem Dolby Surround Sound. Je „plug-and-play”

HyperX začíná prodávat první herní headset se zvukem Dolby Surround Sound. Je „plug-and-play”

HyperX®, divize společnosti Kingston® Technology Company, Inc., dnes oznámila uvedení headsetu HyperX Cloud RevolverTM S s plug-and-play DolbyTM 7.1 Surround Sound do prodeje. Divize HyperX vestavěla technologii Dolby Headphone TM do nového USB donglu – tato technologie přináší po jediném stisku tlačítka špičkový zvuk, který vás pohltí. Náušníky jsou z paměťové pěny značky HyperX a ve spojení s novým širokým náhlavním páskem poskytují větší pohodlí i při nekonečných hodinách hraní. Nový špičkový headset navíc podporuje různé operační systémy, má drivery o průměru 50 mm a mikrofon s funkcí potlačení okolního hluku, který je navržen pro použití profesionálními hráči a týmy eSports na celém světě.

Cloud Revolver S přidává realismus Dolby Headphone surround sound s novým HyperX donglem u všech sluchátek a pokračuje v tradici oceňovaného komfortu a špičkového zvuku. Dolby Headphone 7.1 surround sound poskytne hráčům neskutečný herní zážitek – umístí totiž hráče přímo doprostřed akce, a dá mu tak neskutečnou výhodu vnímáním prostoru skrze zvuk.

„Headset HyperX Cloud Revolver S je neuvěřitelně pohodlný,” říká Gordon Hayward, All-Star basketbalový hráč a gamer. „A plug-and-play Dolby surround sound je prostě úžasný.”

Klepněte pro větší obrázek

Headset Cloud Revolver S tak přináší unikátní design driverů, které umožňují hráčům představit si prostor kolem sebe podle zvuků přicházejících z různých úhlů a vzdáleností. Headset navíc nabízí tři přednastavené úrovně ekvalizéru: bass boost, flat a vokály, takže si každý hráč vybere, co mu nejvíc vyhovuje. Hráči pak budou mít jednoznačně navrch v kompetitivních FPS hrách a jakýchkoliv jiných hrách používajících 3D zvuk, protože uslyší daleko lépe a přesněji než kdy dřív, odkud se na ně protivník chystá.

„Headset HyperX Cloud Revolver S je zatím naším nejlepším herním headsetem vůbec – prostě jej zapojíte a o vteřinu později a jedním klikem na donglu jste obklopeni zvukem kvality Dolby surround sound,” říká Edward Baily, Business Manager, HyperX. „Headset Cloud Revolver S obklopí díky skvělé kombinaci pohodlí a kvality HyperX posluchače prostředím srovnatelným s kinosálem.”

Informace o náhlavní sadě HyperX Revolver S

Náhlavní sada Cloud Revolver S je vytvořena s cílem poskytnout špičkový zážitek z hraní, a navíc má tyto další vlastnosti:

  • Dolby Surround Sound – Nový USB dongle pro zpracování zvuku zajistí prostorový zvuk, funguje v režimu „plug-and-play“ a má vestavěnou vysoce kvalitní zvukovou kartu.
  • Vytvořeno pro hráče – Tři předdefinované profily ekvalizéru, nezávislé ovládání hlasitosti a tlačítko pro ztlumení mikrofonu a LED podsvícení pro rychlou kontrolu aktivních režimů.
  • Nový design – Širší hlavový pásek, matná černá povrchová úprava a náušníky z paměťové pěny HyperX Signature Memory Foam.
  • Špičkový výkon – Na rozdíl od konkurenčních headsetů není potřeba žádný software nebo samostatný audio box.

Další technické údaje náhlavní sady HyperX Revolver S:

Sluchátka

Driver: Dynamický, průměr 50 mm s neodymovými magnety.

Typ: Circumaurální (kolem celého ucha), uzavřená zadní část.

Frekvenční charakteristika: 12 Hz – 28.000 Hz

Impedance: 30 Ω

Hladina akustického tlaku: 100,5 dB SPL/mW na kmitočtu 1 kHz

Celkové harmonické zkreslení (THD): < 2%

Odběr energie: Jmenovitý 30 mW, maximální 500 mW

Hmotnost: 360 g

Hmotnost včetně mikrofonu: 376 g

Délka kabelu:

  • Headset: 1 m
  • Audio Control Box: 2,2 m
  • Prodlužovací kabel pro PC: 2 m

Typ připojení:

  • Headset: jack 3,5 mm (4pólový)
  • Audio Control Box: USB
  • Prodlužovací kabel pro PC: jacky 3,5 mm stereo a mikrofonní vstup

Mikrofon

Typ převodníku: Elektretový kondenzátorový mikrofon

Směrová charakteristika: Dvousměrový, s funkcí potlačení okolního hluku

Frekvenční charakteristika: 50 Hz – 18.000 Hz

Citlivost: -44 dBV (0 dB = 1 V/Pa, 1 kHz)

Dostupnost a podpora

Headset Cloud Revolver S (výrobcem doporučená maloobchodní cena 4499 Kč) bude k dostání od 13. března 2017 prostřednictvím sítě maloobchodních a internetových prodejců divize HyperX. Headset Cloud Revolver S má dvouletou limitovanou záruku a servisní a zákaznickou podporu, která je u HyperX jedna z nejlepších v daném oboru. Cloud Revolver S byl předvedenana Intel Extreme Masters World Finals v Katowicích (Polsko).

Témata článku: Sluchátka na uši, Audio kabely, Gamer, Flat, Nová sluchátka, Masters, Impedance, Revolver, Bass, Matná úprava, Headset, Nejlepší sluchátka, Sluchátka do uší, Mikrofony

Určitě si přečtěte

Velká podzimní aktualizace Windows 10 je tady: Co přináší Fall Creators Update

Velká podzimní aktualizace Windows 10 je tady: Co přináší Fall Creators Update

** Po půl roce je tu další aktualizace Windows ** A opět přináší hlavně hromadu drobných kosmetických vylepšení ** Podívali jsme se na ty nejzajímavější

17.  10.  2017 | Jakub Čížek | 180

Budoucností Windows 10 je Fluent Design. Takto bude jednou vypadat celý systém

Budoucností Windows 10 je Fluent Design. Takto bude jednou vypadat celý systém

** Fluent Design je vzhled, do kterého postupně Microsoft převleče celý systém ** Staví na průhlednosti a velkých plochách ** Do Windows 10 se z části dostane už zítra při vydání podzimní aktualizace

16.  10.  2017 | Stanislav Janů | 154

Nejlepší optické iluze: Z toho vám půjde hlava kolem

Nejlepší optické iluze: Z toho vám půjde hlava kolem

** Mozek se nechá snadno ošálit, a to mnoha způsoby ** Podívejte se na několik nejlepších optických iluzí ** Iluze dokazují, že vnímání reality může být značně zkreslené

16.  10.  2017 | Vojtěch Malý


Aktuální číslo časopisu Computer

Nový seriál o programování elektroniky

Otestovali jsme 17 bezdrátových sluchátek

Jak na nákup vánočních dárků ze zahraničí

4 tankové tiskárny v přímém souboji