HyperX začíná prodávat první herní headset se zvukem Dolby Surround Sound. Je „plug-and-play”

HyperX začíná prodávat první herní headset se zvukem Dolby Surround Sound. Je „plug-and-play”

HyperX®, divize společnosti Kingston® Technology Company, Inc., dnes oznámila uvedení headsetu HyperX Cloud RevolverTM S s plug-and-play DolbyTM 7.1 Surround Sound do prodeje. Divize HyperX vestavěla technologii Dolby Headphone TM do nového USB donglu – tato technologie přináší po jediném stisku tlačítka špičkový zvuk, který vás pohltí. Náušníky jsou z paměťové pěny značky HyperX a ve spojení s novým širokým náhlavním páskem poskytují větší pohodlí i při nekonečných hodinách hraní. Nový špičkový headset navíc podporuje různé operační systémy, má drivery o průměru 50 mm a mikrofon s funkcí potlačení okolního hluku, který je navržen pro použití profesionálními hráči a týmy eSports na celém světě.

Cloud Revolver S přidává realismus Dolby Headphone surround sound s novým HyperX donglem u všech sluchátek a pokračuje v tradici oceňovaného komfortu a špičkového zvuku. Dolby Headphone 7.1 surround sound poskytne hráčům neskutečný herní zážitek – umístí totiž hráče přímo doprostřed akce, a dá mu tak neskutečnou výhodu vnímáním prostoru skrze zvuk.

„Headset HyperX Cloud Revolver S je neuvěřitelně pohodlný,” říká Gordon Hayward, All-Star basketbalový hráč a gamer. „A plug-and-play Dolby surround sound je prostě úžasný.”

Klepněte pro větší obrázek

Headset Cloud Revolver S tak přináší unikátní design driverů, které umožňují hráčům představit si prostor kolem sebe podle zvuků přicházejících z různých úhlů a vzdáleností. Headset navíc nabízí tři přednastavené úrovně ekvalizéru: bass boost, flat a vokály, takže si každý hráč vybere, co mu nejvíc vyhovuje. Hráči pak budou mít jednoznačně navrch v kompetitivních FPS hrách a jakýchkoliv jiných hrách používajících 3D zvuk, protože uslyší daleko lépe a přesněji než kdy dřív, odkud se na ně protivník chystá.

„Headset HyperX Cloud Revolver S je zatím naším nejlepším herním headsetem vůbec – prostě jej zapojíte a o vteřinu později a jedním klikem na donglu jste obklopeni zvukem kvality Dolby surround sound,” říká Edward Baily, Business Manager, HyperX. „Headset Cloud Revolver S obklopí díky skvělé kombinaci pohodlí a kvality HyperX posluchače prostředím srovnatelným s kinosálem.”

Informace o náhlavní sadě HyperX Revolver S

Náhlavní sada Cloud Revolver S je vytvořena s cílem poskytnout špičkový zážitek z hraní, a navíc má tyto další vlastnosti:

  • Dolby Surround Sound – Nový USB dongle pro zpracování zvuku zajistí prostorový zvuk, funguje v režimu „plug-and-play“ a má vestavěnou vysoce kvalitní zvukovou kartu.
  • Vytvořeno pro hráče – Tři předdefinované profily ekvalizéru, nezávislé ovládání hlasitosti a tlačítko pro ztlumení mikrofonu a LED podsvícení pro rychlou kontrolu aktivních režimů.
  • Nový design – Širší hlavový pásek, matná černá povrchová úprava a náušníky z paměťové pěny HyperX Signature Memory Foam.
  • Špičkový výkon – Na rozdíl od konkurenčních headsetů není potřeba žádný software nebo samostatný audio box.

Další technické údaje náhlavní sady HyperX Revolver S:

Sluchátka

Driver: Dynamický, průměr 50 mm s neodymovými magnety.

Typ: Circumaurální (kolem celého ucha), uzavřená zadní část.

Frekvenční charakteristika: 12 Hz – 28.000 Hz

Impedance: 30 Ω

Hladina akustického tlaku: 100,5 dB SPL/mW na kmitočtu 1 kHz

Celkové harmonické zkreslení (THD): < 2%

Odběr energie: Jmenovitý 30 mW, maximální 500 mW

Hmotnost: 360 g

Hmotnost včetně mikrofonu: 376 g

Délka kabelu:

  • Headset: 1 m
  • Audio Control Box: 2,2 m
  • Prodlužovací kabel pro PC: 2 m

Typ připojení:

  • Headset: jack 3,5 mm (4pólový)
  • Audio Control Box: USB
  • Prodlužovací kabel pro PC: jacky 3,5 mm stereo a mikrofonní vstup

Mikrofon

Typ převodníku: Elektretový kondenzátorový mikrofon

Směrová charakteristika: Dvousměrový, s funkcí potlačení okolního hluku

Frekvenční charakteristika: 50 Hz – 18.000 Hz

Citlivost: -44 dBV (0 dB = 1 V/Pa, 1 kHz)

Dostupnost a podpora

Headset Cloud Revolver S (výrobcem doporučená maloobchodní cena 4499 Kč) bude k dostání od 13. března 2017 prostřednictvím sítě maloobchodních a internetových prodejců divize HyperX. Headset Cloud Revolver S má dvouletou limitovanou záruku a servisní a zákaznickou podporu, která je u HyperX jedna z nejlepších v daném oboru. Cloud Revolver S byl předvedenana Intel Extreme Masters World Finals v Katowicích (Polsko).

Další článek: IBM dokázalo uložit jeden bit v rámci jednoho atomu, disky budou moci mít tisíckrát větší kapacitu

Témata článku: Matná úprava, Sluchátka do uší, Impedance, Revolver, Flat, Nová sluchátka, Mikrofony, Bass, Audio kabely, Nejlepší sluchátka, Gamer, Headset, Sluchátka na uši, Masters


Určitě si přečtěte

Google není jen vyhledávač: 15 užitečných funkcí, o kterých možná ani nevíte

Google není jen vyhledávač: 15 užitečných funkcí, o kterých možná ani nevíte

** Google umí kromě vyhledávání i spoustu dalších věcí ** Vybrali jsme více než 15 užitečných funkcí a schopností ** Stačí zadat do vyhledávače ta správná klíčová slova

Karel Kilián | 22

Karel Kilián
TipyVyhledávačeGoogle
Elon Musk už není nejbohatší na světě. Během jediného dne přišel o 324 miliard korun
Karel Kilián
Jeff BezosTesla MotorsElon Musk
Šestikolku Perseverance pohání prehistorický procesor. Podobný měl i Apple iMac G3

Šestikolku Perseverance pohání prehistorický procesor. Podobný měl i Apple iMac G3

** Rover pohání prehistorický čip PowerPC 750, prolétlo internetem ** Ve skutečnosti je to složitější, je to jeho kosmická verze ** Jmenuje se BAE RAD750 a příliš nezestárnul

Jakub Čížek | 17

Jakub Čížek
PerseveranceProcesory
Jak se šíří Covid v Česku: Čerstvá data, semafor PES, mapy okresů a obcí. Každý den aktualizované grafy

Jak se šíří Covid v Česku: Čerstvá data, semafor PES, mapy okresů a obcí. Každý den aktualizované grafy

** Vývoj COVID-19 v Česku: nakažení, úmrtí, testovaní, hospitalizovaní ** Mapa podle okresů, přehled podle věku, situace v Evropě i ve světě ** Každý den aktualizované grafy a mapy

Marek Lutonský | 172

Marek Lutonský
COVID-19Koronavirus
Jak najít hranice území obcí a okresů, abyste věděli, kde se můžete pohybovat
Filip KůželJakub Čížek
KoronavirusMapy
Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 4

redakce
Mapy GoogleStreet View