HyperX má nejrychlejší 128 GB sadu operačních pamětí DDR4

HyperX má nejrychlejší 128 GB sadu operačních pamětí DDR4

HyperX®, divize společnosti Kingston® Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila, že vytvořila nejrychlejší sadu operačních pamětí na světě z paměťových modulů DDR4 o celkové kapacitě 128 GB, která běží s ohromujícím taktem 3000 MHz. Sadu tvoří osm modulů HyperX Predator (16 GB x 8) s ultra rychlým časováním 16-16-16-36 a profily XMP, které umožňují provádět snadné a stabilní přetaktování. Tohoto úspěchu se podařilo dosáhnout při použití základní desky MSI X99 MPOWER, přičemž konfigurace byla osm modulů se čtyřmi kanály ve spojení s procesorem Intel® Core™ i7 5820K.

Na veletrhu Computex Taipei, představí divize HyperX vysoce výkonný systém vybavený paměťovými moduly s kapacitou 16 GB, které budou již brzy uvedeny na trh, a nedávno představeným SSD diskem HyperX Predator M.2 PCIe SSD. Živě předváděná prezentace se bude konat během akce HyperX Roadshow Experience od 4. do 7. června 2015 v centru ATT 4 FUN v Taipei. Bližší informace o dostupnosti a cenách paměťových modulů a sad HyperX Predator 16GB DDR4 budou poskytnuty již brzy.

HyperX je divizí společnosti Kingston Technology zaměřenou na vysoce výkonné produkty, mezi něž patří vysokorychlostní paměti DDR4 a DDR3, SSD disky, USB flash disky, náhlavní sady a herní příslušenství. Značka HyperX se zaměřuje na hráče, nadšence a ty, kdo své počítače přetaktovávají, a je na celém světě známá svou kvalitou, výkonem a úrovní inovace. Divize HyperX se věnuje oblasti tzv. eSports, kde sponzoruje více než 20 týmů na celém světě a je hlavním sponzorem soutěže Intel Extreme Masters. HyperX se účastní mnoha výstav, mezi něž patří například Brasil Game Show, China Joy, DreamHack, gamescom a PAX. 

Podrobnější informace můžete získat na domovském webu divize HyperX.

 

NSA má umělou inteligenci, která odhaluje teroristy. Jmenuje se SKYNET

Témata článku: Paměťový modul, Masters, Herní příslušenství, Taipei, Predator, Výkonný SSD

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší