Hvězdy radí na Atlasu

30. srpna 2005
Vystavovatelé se vrací na Invex
Příznivci horoskopů a astrologie si na ATLAS.CZ přijdou na své. Internetový portál přichází s novou sužbou. Návštěvníci Atlasu se mohou každý den těšit na aktuální předpovědi hvězd.
Hvězdy radí na Atlasu

Praha, 30. srpna 2005 – Internetový portál Atlas.cz přináší svým návštěvníkům řadu aktuálních informací a zajímavých služeb. K dispozici jsou informace z domova i ze zahraničí, ze světa zábavy, drby ze společnosti, informace pro podnikatele. Podle astrologů se nic na světě neděje bez přičinění hvězd. Právě hvězdy nyní budou radit všem návštěvníkům Atlasu.

Na adrese horoskopy.atlas.cz budou denně k dispozici aktuální astrologické předpovědi pro jednotlivá znamení zvěrokruhu. Návštěvníci zde naleznou podrobné charakteristiky jednotlivých znamení, zvlášť pro muže a ženy. Zájemci o podrobnější informace jistě přivítají grafická zobrazení aktuální konstelace planet. Ti, kteří více než hvězdám věří kartám se mohou těšit na denní předpovědi z tarotových karet.  Novou službu portál ATLAS.CZ připravuje ve spolupráci s odborníky na astrologii.

Témata článku: Podrobná předpověď, Předpověď, Hvězda

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje