Hudba a mobil = zábava: BenQ-Siemens EF51 je na první pohled hudební přehrávač, v němž se ukrývá integrovaný mobilní telefon

BARCELONA, ŠPANĚLSKO, 13. únor 2006 - BenQ-Siemens EF51, nový model společnosti BenQ Mobile, je určen nejen k telefonování, ale lze ho stejně dobře používat jako hudební přehrávač. Přístroj je určený v první řadě pro náruživé posluchače hudby. Telefon EF51 nabízí nevšední zážitky překračující běžné hranice ve srovnání se standardními přehrávači hudby – ať už v designu, charakteristickém uspořádání nebo funkčnosti. Jasně uspořádaná tlačítka „play“, „pause“ a posuv zpět či vpřed umožňují rychlé a pohodlné ovládání. V dolní části, pod 1,6 palcovým barevným displejem, se pod odklápěcími tlačítky přehrávače ukrývá klávesnice. Kompletní hudební program pak zajišťuje integrované FM rádio spolu s hudebním přehrávačem, který podporuje všechny nejčastější typy hudebních formátů.
Hudba a mobil = zábava: BenQ-Siemens EF51 je na první pohled hudební přehrávač, v němž se ukrývá integrovaný mobilní telefon

Veškeré hudební soubory lze jednoduše přenášet do telefonu z počítače přes USB kabel a jakoukoliv skladbu si můžete nahrát přímo z vestavěného rádia. Vyměnitelná miniSDtm karta poskytuje dostačující paměťovou kapacitu pro záznam mnoha hodin hudby. Funkce hlasového ovládání výběru skladby (Speech-to-Musictm) je dalším příjemným rysem telefonu - nastává konec dlouhého vyhledávání nahrávek! Inovativní 3D zvuk zaručuje opravdu kvalitní poslech. Barevnost jednotlivých tónů lze také podle vlastního vkusu zcela změnit díky integrovanému šestipásmovému ekvalizéru. EF51 umí zobrazit i text přehrávané písně na displeji telefonu. Kromě hudebního přehrávače je BenQ-Siemens EF51 vybaven 1,3 megapixelovou kamerou.


BenQ-Siemens EF51 je nabízen spolu se stereo headsetem a USB kabelem. Headset Bluetooth® Stereo (EU/UK) HHB-180/181, originální příslušenství BenQ-Siemens, poskytuje pohodlný a především velmi kvalitní bezšňůrový poslech.

BenQ-Siemens EF51 bude na trhu k dispozici ve druhém čtvrtletí roku 2006 v bílé a černé barevné variantě. Ceny budou stanoveny lokálně.


Více o společnosti BenQ Mobile

Společnost BenQ Mobile je vedoucím hráčem v oblasti bezdrátových komunikačních přístrojů s velkou oblibou u spotřebitelů. Společnost se sídlem v Mnichově (Německo) je jednou ze tří obchodních jednotek firmy BenQ Corporation a držitelem licence Siemens AG.

Společnost BenQ Mobile, jejíž tržby v roce 2004 přesáhly 5,6 miliard eur*, těží ze své globální přítomnosti. Jejích více než 7 000 zaměstnanců pracuje v nejmodernějších zařízeních pro výzkum a vývoj v Aalborgu (Dánsko), Pekingu a Suzhou (Čína), Kamp-Lintfortu, Mnichově a Ulmu (Německo), Manausu (Brazílie), Mexicali (Mexiko), Tchajpei (Tchaj-wan) a Vratislavi (Polsko) a oddělení pro prodej, marketing a služby. Firma BenQ Mobile využije společných schopností a zdrojů k výrobě elegantních a kvalitních přístrojů, které zákazníkům přinášejí další možnosti mobility.

* kombinované tržby společnosti BenQ Mobile Phones a divize Mobilních telefonů společnosti Siemens v roce 2004

Témata článku: Barevná varianta, Poslech, Headset, Mobilní telefony z číny, Černá varianta, Bluetooth Headset, Vestavěná kamera, Stereo, Siemens, Kvalitní kamera

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje