Hub télécom si zvolil řešení Highdeal Transactive® pro účtování a fakturaci svých služeb v reálném čase

Hub télécom si zvolil řešení Highdeal Transactive® pro účtování a fakturaci svých služeb v reálném čase

Highdeal, jeden z předních poskytovatelů řešení „pricing a rating“, navázal spolupráci s Hub télécom, s operátorem na komplexní stránky, a to k zajištění stanovování cen služeb a jeho fakturování v reálném čase. 

Klíčovou doménou společnosti Hub télécom jsou trhy a domény jako jsou letiště, parky, výstaviště, kongresová centra, přístavy a další místa pro veřejnost. Nabídkou široké škály služeb (telefonické služby, převody dat, mobilní, multimediální a inženýrské služby) odpovídá společnost na denní bázi na poptávku více než 1350 podnikům a více než 150 000 uživatelům.

Společnost Hub télécom si přála modifikovat svůj fakturovací systém a to za účelem jeho lepší adaptace k vývoje nabídek, a to vše za minimalizace počtu ručního zpracování a ztráty produktivity v procesu fakturování.

Během roku 2007, si společnost Hub télécom vybrala k výměně svého fakturovacího systému nový robustní systém, flexibilní a trvalý, který mu umožní integrovat nové funkce za účelem optimalizace fakturování a zvýšení počtu spokojených klientů.

Po vyhlášení výběrového řízení na společnosti, které budou schopné systém zavést a to na bázi výsledků precizních a detailních cen, konečný výsledk přinesl dvou-nominaci Capgemini/Highdeal. Společnosti byly vybrány ze šesti kandidátů. Dominantním faktorem pro tento výběr byla velmi silná synergie mezi Capgemini a Highdeal.

Navíc Capgemini a Highdeal nabídli řešení, které je flexibilní, ergonomické, evoluční a které umožňuje integrovat aktuální fakturovací schéma společnosti Hub télécom a zároveň integrovat novinky (např.komplexní a dvojité remisy), které odpovídají novým nabídkám operátora svým klientům.

„Technicky, řešení Highdeal Transactive, zmíněné společnosti Capgemini, velmi dobře odpovídalo potřebám společnosti Hub telecom: dva hlavní představitelé, kteří přinesli všechny potřebné garance, které jsou důležité k dobrému zapojení tohoto řešení“,  upřesňuje Youcef Meghira, odpovědná vedoucí zastoupení Projektových systémů informací.

V krátkém časovém horizontu, se očekávné zisky integrace řešení Highdeal týkají lepšího zvládání a zkrácení cycklu fakturování, stejně tak jako automatizace a produkce faktur v lepší kvalitě.

„Výběr společného řešení Capgemini/Highdeal nám dává možnost realizovat nabídky, které jsou více komplexní, šité na míru a velmi pružné dělat pokroky v konvergenci. Pokud jde o doménu fakturování, jedná se skutečnou modernizace, která nám umožní rychlou adaptaci vývoje společnosti a rovněž zkrácení tzv. Time to market , upřesnuje Youcef Meghira, vedoucí projektu systému a informací.

„Těší nás, že můžeme poskytnout společnosti Hub télécom vhodný prostředek, který ji umožní stanovovat tarify a fakturovat své služby v reálném čase a v naprosté důvěrnosti. Dnes je prvořadé, odpovídat rychle a efektivně na poptávky po službách, globální poptávky, nové a inovativní produkty, který si trh vyžaduje. Řešení Highdeal Transactive, výborně zapadá do strategie, o které jsme přesvědčeni, že povede k úspěchu.“, dodává Eric Lavenir, Executive Vice- President, Sales EMEA, Highdeal.

"Díky své zkušenosti v doméně fakturování, dokázala společnosti Capgemini odpovědět na požadavky Hub telecom. Capgemini mají v doméně velký počet reference a jednu předběžnou refereci ve spolupráci s Highdeal, která nám umožnila vyhrát toto řízení.“, shrnuje Jérôme Siméon, obchodní ředitel, Capgemini Telecom a Media.

O společnosti Highdeal

Highdeal Transactive ve více než 50 zemích dokazuje, že řešení umožňuje větší obchodní agilitu a nižší TCO. Highdeal poskytuje služby v oblasti telekomunikací, internetu, v sektoru médií dopravy, logistiky, finančních trhů a ekonomických trhů, kde napomáhá zvýšení konkurenceschopnosti. Společnost Highdeal je jedním z předních poskytovatelů pricing a rating.

Více informací lze nalézt na www.highdeal.com.

Váš názor Další článek: INVEX 2008: Už víme, kdy bude a co nabídne

Témata článku: Agility, Zvýšený počet, Rating, Dobrá produktivita, Silná doména, Ruční výběr


Určitě si přečtěte

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

** Šifrovaný web je dnes už samozřejmost ** Jeden díl skládačky ale ještě chybí – DNS ** Firefox už začal a teď se na šifrované DNS chystá i Chrome

Jakub Čížek | 95

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

Jan Láska, Vladislav Kluska | 27

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

** Z Brna pochází třetina světové produkce elektronových mikroskopů ** První československý kus vyrobila Tesla už v 50. letech ** Dnes na ni navazuje třeba brněnský Tescan

Jakub Čížek | 19


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky