Hub télécom si zvolil řešení Highdeal Transactive® pro účtování a fakturaci svých služeb v reálném čase

Hub télécom si zvolil řešení Highdeal Transactive® pro účtování a fakturaci svých služeb v reálném čase

Highdeal, jeden z předních poskytovatelů řešení „pricing a rating“, navázal spolupráci s Hub télécom, s operátorem na komplexní stránky, a to k zajištění stanovování cen služeb a jeho fakturování v reálném čase. 

Klíčovou doménou společnosti Hub télécom jsou trhy a domény jako jsou letiště, parky, výstaviště, kongresová centra, přístavy a další místa pro veřejnost. Nabídkou široké škály služeb (telefonické služby, převody dat, mobilní, multimediální a inženýrské služby) odpovídá společnost na denní bázi na poptávku více než 1350 podnikům a více než 150 000 uživatelům.

Společnost Hub télécom si přála modifikovat svůj fakturovací systém a to za účelem jeho lepší adaptace k vývoje nabídek, a to vše za minimalizace počtu ručního zpracování a ztráty produktivity v procesu fakturování.

Během roku 2007, si společnost Hub télécom vybrala k výměně svého fakturovacího systému nový robustní systém, flexibilní a trvalý, který mu umožní integrovat nové funkce za účelem optimalizace fakturování a zvýšení počtu spokojených klientů.

Po vyhlášení výběrového řízení na společnosti, které budou schopné systém zavést a to na bázi výsledků precizních a detailních cen, konečný výsledk přinesl dvou-nominaci Capgemini/Highdeal. Společnosti byly vybrány ze šesti kandidátů. Dominantním faktorem pro tento výběr byla velmi silná synergie mezi Capgemini a Highdeal.

Navíc Capgemini a Highdeal nabídli řešení, které je flexibilní, ergonomické, evoluční a které umožňuje integrovat aktuální fakturovací schéma společnosti Hub télécom a zároveň integrovat novinky (např.komplexní a dvojité remisy), které odpovídají novým nabídkám operátora svým klientům.

„Technicky, řešení Highdeal Transactive, zmíněné společnosti Capgemini, velmi dobře odpovídalo potřebám společnosti Hub telecom: dva hlavní představitelé, kteří přinesli všechny potřebné garance, které jsou důležité k dobrému zapojení tohoto řešení“,  upřesňuje Youcef Meghira, odpovědná vedoucí zastoupení Projektových systémů informací.

V krátkém časovém horizontu, se očekávné zisky integrace řešení Highdeal týkají lepšího zvládání a zkrácení cycklu fakturování, stejně tak jako automatizace a produkce faktur v lepší kvalitě.

„Výběr společného řešení Capgemini/Highdeal nám dává možnost realizovat nabídky, které jsou více komplexní, šité na míru a velmi pružné dělat pokroky v konvergenci. Pokud jde o doménu fakturování, jedná se skutečnou modernizace, která nám umožní rychlou adaptaci vývoje společnosti a rovněž zkrácení tzv. Time to market , upřesnuje Youcef Meghira, vedoucí projektu systému a informací.

„Těší nás, že můžeme poskytnout společnosti Hub télécom vhodný prostředek, který ji umožní stanovovat tarify a fakturovat své služby v reálném čase a v naprosté důvěrnosti. Dnes je prvořadé, odpovídat rychle a efektivně na poptávky po službách, globální poptávky, nové a inovativní produkty, který si trh vyžaduje. Řešení Highdeal Transactive, výborně zapadá do strategie, o které jsme přesvědčeni, že povede k úspěchu.“, dodává Eric Lavenir, Executive Vice- President, Sales EMEA, Highdeal.

"Díky své zkušenosti v doméně fakturování, dokázala společnosti Capgemini odpovědět na požadavky Hub telecom. Capgemini mají v doméně velký počet reference a jednu předběžnou refereci ve spolupráci s Highdeal, která nám umožnila vyhrát toto řízení.“, shrnuje Jérôme Siméon, obchodní ředitel, Capgemini Telecom a Media.

O společnosti Highdeal

Highdeal Transactive ve více než 50 zemích dokazuje, že řešení umožňuje větší obchodní agilitu a nižší TCO. Highdeal poskytuje služby v oblasti telekomunikací, internetu, v sektoru médií dopravy, logistiky, finančních trhů a ekonomických trhů, kde napomáhá zvýšení konkurenceschopnosti. Společnost Highdeal je jedním z předních poskytovatelů pricing a rating.

Více informací lze nalézt na www.highdeal.com.

Váš názor Další článek: INVEX 2008: Už víme, kdy bude a co nabídne

Témata článku: Silná doména, Dobrá produktivita, Rating, Zvýšený počet, Agility, Ruční výběr


Určitě si přečtěte

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 8

Proč teď nedává smysl kupovat notebook a kdy přijde ten správný čas

Proč teď nedává smysl kupovat notebook a kdy přijde ten správný čas

** Během pár týdnů přijdou na trh výkonnější notebooky ** Čím dražší notebook vybíráte, tím víc se vám změní nabídka ** Také lehké notebooky budou téměř herní

Tomáš Holčík | 52

Windows 10X už si můžete vyzkoušet. Novému systému Microsoft zjevně věří

Windows 10X už si můžete vyzkoušet. Novému systému Microsoft zjevně věří

** Windows 10X přijdou již ke konci roku ** Microsoft vydal emulátor, kde systém ukázal ** Vývojáři musí upravit své aplikace

Vladislav Kluska | 62

Pojďme programovat elektroniku: Co se skrývá uvnitř běžné SD karty a jak ji oživit

Pojďme programovat elektroniku: Co se skrývá uvnitř běžné SD karty a jak ji oživit

** Máme ji v mobilech a fotoaparátech ** SD karta je dnes už standard ** A proto ji zkusíme připojit i k Arduinu

Jakub Čížek | 20Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor