HTC vstupuje na český trh

HTC vstupuje na český trh

Praha — 7. srpna 2007 — HTC (TAIEX: 2498; “HTC”), vedoucí světový výrobce smartphonů a PDA s operačním systémem Microsoft Windows Mobile, dnes oznámil zahájení prodeje telefonu HTC Touch s revolučním dotykovým ovládáním, a oficiálně tak vstoupil na český trh. Cílem HTC je vybudovat v České republice efektivní prodejní síť a nabízet svá mobilní zařízení co nejširší skupině zákazníků, kteří telefon používají pro práci stejně jako pro zábavu.

Společnost HTC má za sebou desetiletou historii vývoje a výroby mnoha oblíbených smartphonů a PDA. Až do loňského roku nabízela produkty převážně pod značkami svých partnerů. Čeští zákazníci tak znají zařízení HTC např. díky PDA prodávaným prostřednictvím největších mobilních operátorů. Od letošního roku nabízí HTC svá zařízení také pod vlastní značkou.

HTC v České republice zastupuje společnost TCCM, specializovaný „master“ distributor, a slovenský Brightpoint. Servisní podporu zajišťuje smluvní partner, společnost GSMobil.

„Mobilní trh v České republice patří mezi ty nejvyspělejší v regionu a čeští uživatelé mají vysoké nároky na kvalitu, design i funkční vybavení telefonů,” uvedl Florian Seiche, Vice President HTC Europe Co. Ltd. „Naší vlajkovou lodí na českém trhu je HTC Touch, unikátní chytrý telefon, který uživatele okouzlí svými funkcemi, elegancí a hlavně snadným dotykovým ovládáním.”

„HTC Touch rozšiřuje možnosti operačního systému Windows Mobile 6 o snazší přístup ke všem důležitým funkcím a informacím z internetu, emailu nebo kalendáře. Intuitivní ovládání ocení každý uživatel tohoto elegantního smartphonu,” uvedl Vassili le Moigne, manažer divize mobilních zařízení společnosti Microsoft pro Českou republiku a oblast střední a východní Evropy.
 
HTC nabízí své produkty s plnohodnotnou českou lokalizací v rozsáhlé síti nezávislých prodejců i prostřednictvím značkových prodejen mobilních operátorů.

Váš názor Další článek: OCZ SPD-Z: přeprogramujte si paměti

Témata článku: Microsoft, Windows, Mobilní telefony htc, Elegance, HTC, Touch, T mobile mobilní telefony, Mobilní telefony dotykové, Chytrá funkce, Česká republika, Chytré mobilní telefony

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší