HTC představuje Evropě HTC TyTN II

5. září 2007
MSI uvádí Radeon HD 2600 Pro AGP
HTC představuje Evropě HTC TyTN II

Praha — 28. srpna 2007 — HTC (TAIEX: 2498; “HTC”), vedoucí světový výrobce smartphonů a PDA zařízení s operačním systémem Microsoft Windows Mobile, dnes uvedl na evropský trh HTC TyTN II, nástupce úspěšného komunikátoru HTC TyTN. HTC TyTN II míří k evropským zákazníkům ve spolupráci s významnými mobilními operátory i pod vlastní značkou HTC. Vysokorychlostní přístup k internetu prostřednictvím technologie HSDPA, integrovaný GPS modul pro osobní navigaci a možnost vyklopit displej podobně jako u notebooku dělá z HTC TyTN II dokonalého společníka na cesty.

HTC TyTN II přináší výkon Windows Mobile 6 v novém těle, které vychází z desetileté zkušenosti HTC s vývojem mobilních zařízení. Barevná obrazovka s úhlopříčkou 2,8 palce se vysunuje dozadu, aby odhalila plnohodnotnou klávesnici, poté se nakloní do ideální pozice pro čtení a psaní emailů, tvorbu dokumentů a prohlížení webových stránek.

HTC TyTN II nabízí nepřekonatelné možnosti připojení kdekoliv na světě díky třípásmovému UMTS a čtyřpásmovému EDGE. Nechybí ani zatím nepřekonatelný vysokorychlostní mobilní internet  v podobě HSDPA s rychlostí až 9x vyšší, než jakou nabízejí 3G technologie, ani Wi-Fi 802.11b/g pro zajištění rychlého přístupu k webovým stránkám a souborům umístěným na internetu bez ohledu na to, kde se uživatel nachází.

Nová základní obrazovka HTC nabízí snadný přístup k textovým zprávám, schůzkám v kalendáři, e-mailům, jediný dotyk zpřístupní klíčové funkce zařízení a užitečné informace, jako je aktuální počasí a jeho předpověď na další čtyři dny.

Operační systém Windows Mobile 6 přináší uživatelů HTC TyTN II Outlook Mobile, Office Mobile a možnost spouštět tisíce dalších aplikací a užívat si multimediální služby včetně videohovorů, poslechu hudby a sledování filmů. Plnohodnotné využití internetu zahrnuje práci s emaily, prohlížení webových stránek, chatování i  stahování a nahrávání objemných souborů.

HTC navíc nabízí svým zákazníkům další aplikace, jako je skener vizitek a TomTom Navigator 6 (Taster edition) pro dokonalé využití zabudovaného GPS.

„HTC TyTN nabízí uživatelům rychlý a snadný přístup k internetu i funkce, které byly dodnes vyhrazeny pouze světu osobních počítačů,” uvedl Florian Seiche, Vice President HTC Europe Co. Ltd. „HTC TyTN II osloví mobilní profesionály i náročné uživatele, kteří dokáží využít pokročilé funkce a rychlé připojení k internetu nabízené našimi partnery z řad mobilních operátorů.”

HTC TyTN II byl vyvinut s cílem umožnit podnikovým uživatelům plně využívat vysokorychlostní přístup k internetu, multimédiím a aplikacím a vychází z názorů a požadavků zákazníků. HTC TyTN II je na trh uváděn ve spolupráci s největšími evropskými mobilními operátory, včetně Orange a T-Mobile, Telefónica Group, a Vodafone, i pod značkou HTC.

T-Mobile International, jedna z největších telekomunikačních firem světa s více než 111 miliony zákazníků, nabídne zařízení založené na HTC TyTN II v rámci své úspěšné produktové řady MDA Vario na začátku října.

„Tento přístroj naplňuje všechny naše požadavky kladené na zařízení pro mobilní zaměstnance, oslovila nás zejména výklopná obrazovka,” říká Michael Hagspihl, výkonný viceprezident společnosti T-Mobile International pro oblast uživatelských zařízení. “T-Mobile MDA Vario III s vlastním designem charakteristickým pro T-Mobile je výkonný stroj s extra rychlostí, která využívá naše špičkové síťové technologie a produkty zaměřené na uživatelské potřeby, jako je web’n’walk. T-Mobile MDA Vario III je zároveň důkazem výborných vztahů, které s HTC máme.“
 
„Už MDA Vario II, předchůdce dnes oznámeného zařízení, se stal faktickým standardem pro mobilní pracovníky, ale s představením MDA Vario III posouvá T-Mobile hranice mobility o další kus dopředu a plní svůj závazek vůči zákazníkům.”

Orange začne HTC TyTN II nabízet ve všech svých evropských sítích v průběhu září jako součást řady zařízení Orange Signature s podporou celé řady řešení pro práci s e-mailem, včetně technologie Microsoft DirectPush ve Windows Mobile 6.0. Ve spojení s rychlým mobilním internetem prostřednictvím Wi-Fi, 3G+ (HSDPA), 3G a EDGE sítí společnosti Orange poskytuje HTC TyTN II svým uživatelům pohodlí práce na notebooku v těle kapesního zařízení.

Philippe Bernard, výkonný viceprezident pro podniková řešení společnosti Orange souhlasí s tím, že je HTC TyTN II ideální pro zákazníky, kteří vyžadují nepřetržité a spolehlivé připojení k internetu a podnikovým aplikacím. Bernard tuto myšlenku rozvíjí: „Značná část našich firemních zákazníků vyžaduje „virtuální kancelář“, která zahrnuje možnost přístupu k běžným obchodním aplikacím a e-mailu. Dispozice HTC TyTN II dělají z tohoto zařízení ideální nástroj právě pro tento typ uživatelů.”

HTC TyTN II ve verzi Orange bude vybaven typickou základní obrazovkou řady Signature, která nabízí personalizovaný přístup k podnikovým aplikacím. Orange nabídne HTC TyTN II nejprve ve Velké Británii, Francii a Švýcarsku a následně počátkem října také ve Španělsku, Polsku, Rumunsku a na Slovensku.

„HTC TyTN II je kvalitní přírůstek do naší nabídky zařízení pro podnikové zákazníky. HTC díky svým inovacím vytvořilo produkt, který skutečně naplňuje požadavky našich zákazníků,” říká Jens Schulte-Bockum, globální ředitel Vodafone Group pro oblast uživatelských zařízení. „Tento telefon v kombinaci s naší špičkovou HSDPA sítí a funkcemi GPS představuje pro zákazníky skutečně zajímavou volbu.”

Váš názor Další článek: MSI uvádí Radeon HD 2600 Pro AGP

Témata článku: Microsoft, Windows, Mobile, Přístup, Vodafone, Podniková funkce, Mobilní telefony htc, T-Mobil, Orange, Rychlé připojení, HTC, Podnikový notebook, Zařízení, Podniková řada, Rychlý přístup, Mobilní zařízení, Mobil s GPS navigací, Mobil, Nabízený soubor, Vario, Evropský zákazník, Mobilní telefony s navigací GPS, Výborný notebook, Rychlý internet


Určitě si přečtěteAktuální číslo časopisu Computer

Megatest 18 grafických karet

Ukliďte data v počítači

Jak dobře koupit starší telefon

Vylepšete zvuk televize: test 7 soundbarů