HP Web Jetadmin 10.0 – zvyšuje výkonnost, snižuje čas

Praha, 24. dubna 2007 - HP Web Jetadmin 10.0 je na webu založený nástroj pro vzdálenou instalaci, konfiguraci a správu řady periferií HP i jiných výrobců prostřednictvím běžného internetového prohlížeče.
HP Web Jetadmin 10.0 – zvyšuje výkonnost, snižuje čas

Jako klíčový komponent řešení HP Total Print Management pomáhá WJA 10.0 středním a velkým podnikům zvýšit výkon a snížit čas IT pracovníků vynaložený na správu tiskového prostředí. Tato nová verze nabízí funkce jako zvýšená bezpečnost, intuitivnější uživatelské rozhraní, rozšířené přizpůsobitelné funkce pro výkaznictví, spojení na HP Instant Support a nové funkce pro správu spotřebního materiálu pro více zařízení.

Hlavní výhody/Specifikace

 • Nové rozhraní poskytuje asistenci při běžných úlohách prostřednictvím podrobných instrukcí a také informace o stavu, konfiguraci, skupinách, výkazech, spotřebním materiálu, firmwaru a řešení problémů na jediné obrazovce.
 • Chová se jako aplikace Windows s novou funkcí kliknutí pravým tlačítkem a možností přetahovat položky pro lepší navigaci, organizaci a používání. Najděte témata podpory rychleji s novými funkcemi prohledávání nápovědy.
 • Výkazy a upravitelné šablony poskytují přehled o tiskovém prostředí a pomáhají kontrolovat náklady. Funkce pro sledování a výkaznictví poskytují podklady pro prognózy a přeuspořádání i informace o tom, která zařízení jsou nejvíc vytížena.
 • Zvýšené bezpečnostní funkce, IPSec a konsolidovaná nastavení zabezpečení pomáhají chránit data prostřednictvím celkově bezpečnějšího tiskového prostředí.
 • Praktická správa spotřebního materiálu prostřednictvím možnosti vytvářet skupiny, organizovat pohledy podle naléhavosti či čísel dílů a nastavovat úrovně výstrah pro upozornění na nízký stav spotřebního materiálu. 
 • Nástroj pro vzdálenou správu tiskárnu umožňuje přístupnost odkudkoliv na síti prostřednictvím webového prohlížeče a technologie Smart Client Technology. 
 • Snadná integrace s podnikovými řešeními pro správu celého IT prostředí z jediné konzole. 
 • Vyhledávání a automatické seskupování zařízení na základě Active Directory Services Group.
 • Snadný přístup k funkci jediného přihlášení (Single Sign-on) s použitím práv Microsoft. 
 • HP Color Access Control umožňuje IT spravovat používání barvy podle uživatele, zařízení a aplikace. 
 • Podpora pro Windows Vista™ a další produkty certifikované pro Windows Vista.

Cena - HP Web Jetadmin 10.0 je k dispozici k bezplatnému stažení na stránkách HP.

Témata článku: Prohlížeče, Nové zařízení, Nízká úroveň, Jediná možnost, Bezplatná možnost, Snadné řešení, Podrobný stav

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje