HP vytvořilo unikátní služby pro strategii, plánování a návrh virtuálního pracoviště

HP vytvořilo unikátní služby pro strategii, plánování a návrh virtuálního pracoviště

Společnost HP rozšířila své portfolio služeb Unified Communications & Collaboration (UC&C) o řešení, která pomohou zákazníkům zjednodušit a lépe integrovat firemní komunikaci, snížit náklady a urychlit růst.

Nové poradenské služby HP UC&C komplexně přistupují k transformaci podnikové komunikace od strategie až po její implementaci, napříč uživateli, procesy i technologiemi. HP pomáhá klientům se strategickým plánováním zaměřeným na dlouhodobou vizi a zároveň realizovat krátkodobé kroky pro zajištění maximální úspěšnosti nových řešení mezi koncovými uživateli.

Underwriters Laboratories Inc. (UL), světový lídr v oblasti testování a certifikace bezpečnosti výrobků, spolupracuje s HP na dvouletém projektu standardizace procesů a technologií. Tato transformace společnosti umožní urychlit sdílení znalostí a spolupráci mezi pracovníky a klienty. Pomocí konzoly UL Virtual Workplace v každém počítači, propojené prostřednictvím nové infrastruktury HP UC&C, mohou zaměstnanci spolupracovat s klienty po celém světě, aniž by je omezovalo konkrétní médium, umístění nebo zařízení.

„Chceme maximálně pomáhat výrobcům vyvíjet výrobky a spolupracovat s našimi zákazníky lépe, než nikdy předtím,“ řekl Christian Anschuetz, senior viceprezident a ředitel IT ve společnosti Underwriters Laboratories Inc. „HP s námi, jako náš globální systémový integrátor a strategický partner, úzce spolupracuje na plánování, návrhu a koordinaci nasazení řešení UL Virtual Workplace.“

Služby HP UC&C Business ValueServices a HP UC&C Education Services pomáhají klientům transformovat pracoviště na jednotné a propojené prostředí, které snižuje provozní náklady a podporuje růst podniku. Mezi nové služby patří:

 • HP UC&C Transformation Workshop: Praktický workshop, jenž pomáhá zodpovědným pracovníkům klienta zhodnotit všechna obchodní, finanční, technická i firemní hlediska a příležitosti napříč HP UC&C, vytvořit konsensus a následně vybudovat strategii na lepší podporu obchodních cílů.
   
 • HP UC&C Business Value Assessment: Provede zákazníky vytvořením modelu analýzy nákladů na řešení HP UC&C, aby mohli získat jasnou představu o potenciálně získané obchodní hodnotě a finanční úspoře.
   
 • HP UC&C Business Benefits Workshop: Pomůže zákazníkům vytvářet obchodní případy tak, aby byly zajištěny očekávané přínosy. Identifikuje vazbu na strategické iniciativy, určí praktické důvody pro technologické investice a vytvoří definovaný plán realizace projektu s odhady nákladů.
   
 • HP UC&C Strategic Architecture Service: Urychlí dodání a zároveň sníží riziko i nákladné technologické redundance. Klient dostane architektonický návrh a podrobný plán transformace, který identifikuje jeho jedinečné požadavky a určí prioritu a hodnotu každého prvku návrhu.
   
 • HP Education Services for Microsoft® Office Communications Server 2007 R2 and Live Meeting 2007: Zajistí lepší osvojení nového řešení zaměstnanci, pomůže jim jej produktivně využívat a vyškolí technický personál k podpoře daného řešení pro zajištění maximální návratnosti investice do technologie.

HP také podepsalo globální dohody se společnostmi Polycom a Network Equipment Technologies, na jejichž základě nabízí zákazníkům široký výběr technologií v rámci UC&C:

 • HP Polycom Services: Zajistí dodávku řešení hlasové a vizuální komunikace od společnosti Polycom, která zjednoduší firemní komunikaci a zároveň urychlí spolupráci s klienty a partnery. Zahrnují integrovaná hlasová i video řešení Polycom pro prostředí Avaya a Microsoft UC, stejně jako VoIP řešení Polycom pro Microsoft Communications Server 14.
   
 • HP Network Equipment Technologies (NET) Services: Vytvoří bránu jednotné komunikace NET VX Series do řešení HP a Microsoft UC&C pro zjednodušení správy a efektivnější komunikaci prostřednictvím zpráv, videa i hlasu.

„Jednotné a spolehlivě propojené prostředí může výrazně zrychlit podnikové procesy, zlepšit reakce na potřeby zákazníků a zjednodušit celkový provoz, což mimo jiné přispěje i ke snížení nákladů,“ řekl Mark Golden, viceprezident divize HP Network Services. „HP pomáhá klientům zhodnotit jejich jedinečné potřeby, optimalizovat řešení s ohledem na technologické a obchodní cíle, a maximalizovat návratnost investic pomocí podpory napříč celým technologickým zázemím firem.“

Další informace o portfoliu služeb HP Unified Communications & Collaboration Services jsou k dispozici na webu www.hp.com/services/unified.

Další článek: Apple iPad odolával hackerům jen 24 hodin

Témata článku: Firemní strategie, Firemní komunikace, Nový pracovník, Golden, Firemní zákazník, Maximální hodnota, Strategická investice, Meeting, Obchodní plán, Maximální zjednodušení, Education, Polycom, Technologický byznys, Workshop, Assessment


Určitě si přečtěte

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

** Nikdo si je nepamatuje ** Žádné není zcela bezpečné ** Nejlepší by bylo je prostě zrušit

Jakub Čížek | 59

Windows 10 podle našich čtenářů: Poslali jste nám skoro 300 nápadů, jak je vylepšit

Windows 10 podle našich čtenářů: Poslali jste nám skoro 300 nápadů, jak je vylepšit

** Microsoft aktualizuje Windows 10 dvakrát ročně ** Jenže praktických novinek už není tolik jako dříve ** Poslali jste nám skoro 300 tipů, co by se měly Desítky ještě naučit

Jakub Čížek | 139

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

** Šifrovaný web je dnes už samozřejmost ** Jeden díl skládačky ale ještě chybí – DNS ** Firefox už začal a teď se na šifrované DNS chystá i Chrome

Jakub Čížek | 95


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky