HP vytvořilo unikátní služby pro strategii, plánování a návrh virtuálního pracoviště

HP vytvořilo unikátní služby pro strategii, plánování a návrh virtuálního pracoviště

Společnost HP rozšířila své portfolio služeb Unified Communications & Collaboration (UC&C) o řešení, která pomohou zákazníkům zjednodušit a lépe integrovat firemní komunikaci, snížit náklady a urychlit růst.

Nové poradenské služby HP UC&C komplexně přistupují k transformaci podnikové komunikace od strategie až po její implementaci, napříč uživateli, procesy i technologiemi. HP pomáhá klientům se strategickým plánováním zaměřeným na dlouhodobou vizi a zároveň realizovat krátkodobé kroky pro zajištění maximální úspěšnosti nových řešení mezi koncovými uživateli.

Underwriters Laboratories Inc. (UL), světový lídr v oblasti testování a certifikace bezpečnosti výrobků, spolupracuje s HP na dvouletém projektu standardizace procesů a technologií. Tato transformace společnosti umožní urychlit sdílení znalostí a spolupráci mezi pracovníky a klienty. Pomocí konzoly UL Virtual Workplace v každém počítači, propojené prostřednictvím nové infrastruktury HP UC&C, mohou zaměstnanci spolupracovat s klienty po celém světě, aniž by je omezovalo konkrétní médium, umístění nebo zařízení.

„Chceme maximálně pomáhat výrobcům vyvíjet výrobky a spolupracovat s našimi zákazníky lépe, než nikdy předtím,“ řekl Christian Anschuetz, senior viceprezident a ředitel IT ve společnosti Underwriters Laboratories Inc. „HP s námi, jako náš globální systémový integrátor a strategický partner, úzce spolupracuje na plánování, návrhu a koordinaci nasazení řešení UL Virtual Workplace.“

Služby HP UC&C Business ValueServices a HP UC&C Education Services pomáhají klientům transformovat pracoviště na jednotné a propojené prostředí, které snižuje provozní náklady a podporuje růst podniku. Mezi nové služby patří:

 • HP UC&C Transformation Workshop: Praktický workshop, jenž pomáhá zodpovědným pracovníkům klienta zhodnotit všechna obchodní, finanční, technická i firemní hlediska a příležitosti napříč HP UC&C, vytvořit konsensus a následně vybudovat strategii na lepší podporu obchodních cílů.
   
 • HP UC&C Business Value Assessment: Provede zákazníky vytvořením modelu analýzy nákladů na řešení HP UC&C, aby mohli získat jasnou představu o potenciálně získané obchodní hodnotě a finanční úspoře.
   
 • HP UC&C Business Benefits Workshop: Pomůže zákazníkům vytvářet obchodní případy tak, aby byly zajištěny očekávané přínosy. Identifikuje vazbu na strategické iniciativy, určí praktické důvody pro technologické investice a vytvoří definovaný plán realizace projektu s odhady nákladů.
   
 • HP UC&C Strategic Architecture Service: Urychlí dodání a zároveň sníží riziko i nákladné technologické redundance. Klient dostane architektonický návrh a podrobný plán transformace, který identifikuje jeho jedinečné požadavky a určí prioritu a hodnotu každého prvku návrhu.
   
 • HP Education Services for Microsoft® Office Communications Server 2007 R2 and Live Meeting 2007: Zajistí lepší osvojení nového řešení zaměstnanci, pomůže jim jej produktivně využívat a vyškolí technický personál k podpoře daného řešení pro zajištění maximální návratnosti investice do technologie.

HP také podepsalo globální dohody se společnostmi Polycom a Network Equipment Technologies, na jejichž základě nabízí zákazníkům široký výběr technologií v rámci UC&C:

 • HP Polycom Services: Zajistí dodávku řešení hlasové a vizuální komunikace od společnosti Polycom, která zjednoduší firemní komunikaci a zároveň urychlí spolupráci s klienty a partnery. Zahrnují integrovaná hlasová i video řešení Polycom pro prostředí Avaya a Microsoft UC, stejně jako VoIP řešení Polycom pro Microsoft Communications Server 14.
   
 • HP Network Equipment Technologies (NET) Services: Vytvoří bránu jednotné komunikace NET VX Series do řešení HP a Microsoft UC&C pro zjednodušení správy a efektivnější komunikaci prostřednictvím zpráv, videa i hlasu.

„Jednotné a spolehlivě propojené prostředí může výrazně zrychlit podnikové procesy, zlepšit reakce na potřeby zákazníků a zjednodušit celkový provoz, což mimo jiné přispěje i ke snížení nákladů,“ řekl Mark Golden, viceprezident divize HP Network Services. „HP pomáhá klientům zhodnotit jejich jedinečné potřeby, optimalizovat řešení s ohledem na technologické a obchodní cíle, a maximalizovat návratnost investic pomocí podpory napříč celým technologickým zázemím firem.“

Další informace o portfoliu služeb HP Unified Communications & Collaboration Services jsou k dispozici na webu www.hp.com/services/unified.

Další článek: Apple iPad odolával hackerům jen 24 hodin

Témata článku: Maximální hodnota, Nový pracovník, Firemní zákazník, Workshop, Education, Obchodní plán, Firemní komunikace, Firemní strategie, Maximální zjednodušení, Golden, Polycom, Technologický byznys, Strategická investice, Assessment, Meeting


Určitě si přečtěte

Galerie: Podívejte se na čínský Linux, se kterým to na svých PC zkusil i Huawei

Galerie: Podívejte se na čínský Linux, se kterým to na svých PC zkusil i Huawei

** Huawei se loni dostal do křížku s USA ** Začal to proto zkoušet s konkurenčním operačním systémem ** Jmenuje se Deepin a před pár dny se dočkal nové verze

Jakub Čížek | 46

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 1

Apple vychrlil novinky: Nové operační systémy a příprava na vlastní procesory

Apple vychrlil novinky: Nové operační systémy a příprava na vlastní procesory

** Apple dnes představuje novinky ** Tradiční keynote v rámci konference WWDC probíhá jen online ** Nové operační systémy, ale i něco navíc

David Polesný | 108


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest SSD s kapacitou 1 TB

Srovnávací test robotických vysavačů

Vybíráme nejlepší telefony na trhu

Jak zlepšit zvuk televize