HP uvádí servery a aplikace pro řízení vztahů se zákazníky, které sníží náklady středně velkých firem

HP uvádí servery a aplikace pro řízení vztahů se zákazníky, které sníží náklady středně velkých firem

Společnost HP představila dva cenově dostupné a energeticky úsporné servery HP ProLiant spolu s první platformou x86 na trhu se čtyřjádrovými procesory AMD Opteron™. Nabízí také rozšířené portfolio aplikací pro řízení vztahů se zákazníky (CRM), linuxové nástroje pro správu a technologii vzdáleného přístupu.

Všechny tyto produkty a řešení jsou navrženy tak, aby pomohly malým a středním firmám snížit náklady, zlepšit zabezpečení a lépe spravovat vztahy se zákazníky.
 
Podle průzkumu agentury AMI-Partners plánuje letos více než 60 % středně velkých firem(2)
„Prostřednictvím rozsáhlých výzkumů a spolupráce se zákazníky získalo HP cenné informace a podněty o potřebách středně velkých firem,“ řekl Urs Renggli, ředitel řešení pro malé a střední firmy, Technology Solutions Group, HP. „Díky těmto informacím jsme jim schopni dodat na míru přizpůsobenou, cenově dostupnou a efektivní technologii, která maximálně odpovídá jejich požadavkům.“
 

Cenově dostupné a energeticky šetrné servery HP ProLiant

Nový HP ProLiant BL260c G5 nabízí zákazníkům energeticky nejúčinnější a navíc cenově nejdostupnější blade server na trhu. BL260c stojí o 20 % méně(3) a nabízí o 64 % energeticky účinnější provoz(4) než jakýkoli jiný blade na trhu. BL260c je určen pro instalaci do osvědčených skříní HP BladeSystem c3000 a c7000. Je konstruován pro pobočkové a vzdálené kanceláře s malými nebo virtualizovanými systémy. Podporuje aplikace pro řízení vztahů se zákazníky, plánování podnikových prostředků, databázové aplikace, webové aplikace, služby sdílení souborů či tiskáren a také vysoce výkonné výpočetní aplikace.
 
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
HP ProLiant BL260c G5 a HP ProLiant DL120 G5
 
Společnost HP dále uvedla HP ProLiant DL120 G5, cenově nejdostupnější rackový server HP ProLiant na trhu. Jednoprocesorový DL120 používá nejnovější technologii Intel® Xeon® a nabízí středně velkým firmám zvýšenou účinnost.
 
HP navíc jako první výrobce nabízí firmám všech velikostí servery se čtyřjádrovými procesory AMD Opteron. Energeticky úsporné servery poskytují zvýšený procesorový výkon i velkou paměťovou a úložnou kapacitu. Jsou ideální pro náročné podnikové aplikace i virtualizační řešení.
 
Těchto osm modelů blade, tower a rackových serverů může ušetřit zákazníkům peníze prostřednictvím konsolidace a souvisejících nižších výdajů za energii.
 

Rozšířené možnosti konfigurace CRM

Společnost HP integrovala serverové a úložné technologie další generace do schválených konfigurací pro středně velké implementace řešení Microsoft® Dynamics CRM, které podstatně zkrátí dobu implementace a podpoří podnikatelskou strategii soustředěnou na zákazníky. Cenově dostupné a snadno spravovatelné řešení nabízejí středně velkým společnostem také nové konfigurace Oracle® Siebel CRM Professional Edition ověřené společností Oracle.
 
Jako odpověď na rostoucí poptávku po robustních linuxových řešeních pro středně velké firmy uvedla společnost HP:
  • Pět schválených konfigurací databáze Oracle pro linuxové systémy HP BladeSystem a ProLiant; tyto konfigurace podporují 75 až 400 uživatelů, nabízejí zkrácenou dobu implementace a nižší náklady.
  • HP Insight Control Environment for Linux, ucelené řešení pro správu Linuxu, které lze snadno nasadit do podnikové sítě; obsahuje výkonnou clusterovou technologii, která zvyšuje výkon aplikací a podporuje konkurenční výhodu firmy.

Mobilní zabezpečení pro středně velké společnosti

HP dále oznámila uvedení řešení HP Secure Remote Access, které pomáhá středně velkým firmám vytvářet obchodní příležitosti prostřednictvím praktického, bezpečného a úplného přístupu k důležitým podnikovým informacím kdykoli a odkudkoli. Spolupracuje s ostatními zařízeními HP, například stolními počítači, tenkými klienty, notebooky, tablet PC, kapesními počítači či chytrými telefony iPAQ. HP Secure Remote Access zahrnuje technologie Citrix Access Essentials, Microsoft Windows® Server 2003 a Microsoft Small Business Server 2003 R2.
 
„HP nabízí středně velkým firmám, jako je ta naše, příležitost spravovat informace o zákaznících pomocí technologie, se kterou se snadno pracuje a jež minimalizuje rizika,“ řekl Henry Chace, ředitel informatiky v bostonské právnické firmě Burns & Levinson s 260 zaměstnanci. „Díky tomu se můžeme soustředit na naše hlavní poslání, tedy na poskytování služeb, které naši klienti potřebují.“
 

HP upevňuje podporu obchodního kanálu

V rámci neustálé snahy o kvalitní podporu obchodního kanálu oznámilo HP vyspělý online konfigurační nástroj, který pomůže prodejcům s přidanou hodnotou a dalším obchodním partnerům rychle a snadno vybrat tu nejlepší konfiguraci pro podnikové aplikace jejich zákazníků.
„S komplexním produktovým portfoliem HP jsme velice spokojeni. Umožňuje našim klientům mezi středními firmami růst a vytvářet nové obchodní příležitosti,“ řekl Romi Randawa, prezident společnosti HPM Networks, certifikovaného prodejce HP z Fremontu v Kalifornii. „Skutečnost, že HP neustále investuje do svého obchodního kanálu, dokládá skutečný zájem o trh středně velkých firem.“
 

Dostupnost a ceny

Všechny uvedené nové produkty, služby a řešení jsou již v nabídce obchodních partnerů HP. Ceny nových serverů HP jsou k dispozici na produktových stránkách modelů ProLiant BL260c G5 a ProLiant DL120 G5, ceny řešení CRM sdělí na vyžádání obchodní partneři HP – závisí na počtu uživatelů a kapacitních požadavcích.

Váš názor Další článek: Centrum přijde s vlastním serverem na způsob YouTube

Témata článku: Notebooky, Microsoft, Servery, Blade, Dostupná informace, Velká společnost, Linuxová aplikace, Malá informace, Rozsáhlá snaha, Velké portfolio, Nejlepší notebook na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

** Bezdrátové myši řídí čip od Nordic Semiconductors ** Jeho rádiové vysílače si před lety oblíbila i komunita kutilů ** Dnes si je vyzkoušíme v praxi

Jakub Čížek | 9

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

** Tipy na klávesnice, myši, routery, tiskárny, sluchátka a další věci k počítačům ** Poradíme, s jakými produkty neuděláte chybu ** Vybíráme jak příslušenství na běžnou práci, tak na hraní her

David Polesný | 22

Srovnali jsme česká města s IBM, Googlem nebo třeba Samsungem. Podívejte se, v jaké firmě „žijete“

Srovnali jsme česká města s IBM, Googlem nebo třeba Samsungem. Podívejte se, v jaké firmě „žijete“

** Nadnárodní korporace zaměstnávají stovky tisíc lidí ** Mají tedy velikost metropolí ** Srovnali jsme je s českými krajskými městy

Jakub Čížek | 14Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu