HP uvádí nový špičkový 24“ LCD monitor

Praha, 24. května 2006 – Společnost HP uvádí na trh nový širokoúhlý LCD monitor LP2465 s uhlopříčkou 24 palců a rozlišením 1920x1200 bodů, který nahrazuje stávající model L2335. Monitor disponuje technologií zvyšující pozorovací úhel a ten tak dosahuje 178° horizontálně i vertikálně. Monitor dosahuje kontrastního poměru minimálně 1000:1 a doby odezvy 6 ms (grey-to-grey), což jej řadí mezi špičku v této kategorii monitorů.
HP uvádí nový špičkový 24“ LCD monitor

Design monitoru je přizpůsoben požadavkům profesionálních uživatelů. LP2465 má velmi tenký obrazový okraj (pouze 17 mm) a je vybaven stojanem, který umoňuje volně měnit jeho naklonění, rotaci a horizontální pozici. Signál je přiváděn pomocí dvou DVI-I vstupů a monitor má integrovaný síťový zdroj a USB hub se čtyřmi vstupy. Volitelně lze dokoupit přídavné reproduktory, které se připevní přímo k monitoru.

Spolu s monitorem je dodáván software HP Display Assistant, který uživatelům přináší široké možnosti nastavení zobrazení a kalibraci barev přímo z počítače. Obsahuje rovněž aplikaci HP Displey LiteSaver, která zvyšuje životnost monitoru a snižuje spotřebu energie. HP nabízí na tento produkt prodlouženou záruku v rozsahu 4 až 5 let jako rozšíření standartní 3 leté záruky s výměnou monitoru u zákazníka do druhého pracovního dne. Doporučená cena na českém trhu bude 23900,- Kč bez DPH (28441 vč.DPH) a dostupný bude od počátku června u prodejních partnerů HP s předpokládanou dodací lhůtou do 3 dnů.

 

O společnosti HP

HP je dodavatelem technologií pro individuální i podnikové zákazníky a instituce na celém světě. Nabídka společnosti HP zahrnuje IT infrastrukturu, globální služby, výpočetní systémy pro podniky i domácnost a technologie pro tisk a zpracování obrazu.  Za čtyři fiskální čtvrtletí, končící 31. lednem 2006, dosáhly celkové tržby společnosti HP 87,9 miliard USD. Další informace o HP (NYSE, Nasdaq: HPQ) jsou k dispozici na www.hp.com. 

 

 

Tato tisková zpráva obsahuje výhledy do budoucna, které zahrnují rizika, nejistoty a předpoklady, které se mohou ukázat jako nesprávné. V takovém případě se mohou výsledky společnosti HP a jejích poboček významně lišit od zde uvedených předpokládaných výsledků. Veškerá prohlášení s výjimkou těch, která jsou založena na historických skutečnostech, včetně očekávaného vývoje, výkonnosti a hodnocení produktů a služeb je třeba považovat za prohlášení předběžná, založená na očekáváních a dobré víře. Rizika, nejistoty a předpoklady se mohou týkat vývoje, výkonnosti a tržní úspěšnosti produktů a služeb a dalších rizik popsaných čas od času ve zprávě HP Komise pro cenné papíry, včetně čtvrtletní zprávy HP na formuláři 10-Q za fiskální čtvrtletí ukončené 31. července 2005 a dalších zpráv následujících po výroční zprávě HP na formuláři 10-K za fiskální rok ukončený 31. října 2004. HP nepřebírá žádné závazky a neplánuje tato předběžná prohlášení aktualizovat.

Váš názor | Toshiba předvedla 200 GB 2,5“ pevný disk

Témata článku: Předběžný design, Century, Obrazový vstup, Předpokládaná životnost, Gothic 3

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší