HP uvádí multifunkční zařízení PSC 2210 určené pro domácnosti

18. října 2002
Inkoustová tiskárna zdarma na Cybex.cz
Barevná tiskárna, kopírka, skener a fax v jednom
HP uvádí multifunkční zařízení PSC 2210 určené pro domácnosti

 

BRNO, 7. října 2002 – Společnost HP představuje nejnovější multifunkční řešení HP PSC 2210, které spojuje funkce tiskárny, faxu, skeneru a kopírky. Jedná se o malé a praktické zařízení s inovativním designem, které pokryje veškeré potřeby domácí kanceláře.

 

Multifunkční zařízení HP PSC 2210 nabízí vysoký výkon, tisk ve fotografické kvalitě a rychlost tisku až 17 stran za minutu. Podporuje paměťové karty Memory Stick, Compact Flash, Secure Digital a SmartMedia a umožňuje tak pohodlný přímý tisk z digitálních fotoaparátů. Tisk fotografií dále zjednodušuje funkce HP Photo Proof Sheet – uživatel pouze vloží paměťovou kartu do příslušného slotu a stiskem tlačítka vytvoří list s náhledy fotografií. Poté se může rychle a pohodlně rozhodnout, které obrázky vytiskne. Zařízení pracuje s optimalizovaným rozlišením až 4800 dpi při tisku na fotopapír Premium se vstupním rozlišením 1200 x 1200 dpi nebo volitelně při šestibarevném tisku na fotopapír s využitím technologie HP Photoret IV (k dispozici při samostatném pořízení foto kazety).

 

Samostatně umístěný fax umožňuje snímat v barevném i černobílém režimu. Zařízení kopíruje rychlostí až 17 stran za minutu a skenuje v rozlišení až 1200 x 2400 dpi v barevné hloubce 48 bitů.

 

Doporučená koncová cena multifunkčního zařízení HP PSC 2210 je 12990 Kč (cena včetně DPH).

 

Spotřební materiál pro tiskárny HP

HP dále představuje novou řadu fotopapírů a inkoustových tiskových kazet, které jsou určeny pro použití s novými tiskárnami HP Deskjet 5550, HP Photosmart 7150 a 7350, HP PSC 2110 a 2210. Nový papír „HP Premium Plus Photo Paper” dosahuje s novými inkoustovými tiskárnami výjimečných výsledků – barvy dosahují velmi realistických odstínů a v čase si zachovávají svou živost.

 

Při použití inkoustové fotokazety HP č. 58 a tříbarevné inkoustové kazety HP č. 57 si obrázky na papíře „HP Premium Plus Photo Paper” zachovají kvalitu po celé generace, dokonce déle než většina fotografií zpracovaných tradičním způsobem. Pro tisk grafiky a textu v laserové kvalitě lze inkoustovou fotokazetu HP č. 58 snadno zaměnit za černou inkoustovou kazetu HP č. 56. Ochranné pouzdro na kazety navíc umožňuje skladovat kazetu, kterou momentálně nepoužíváte.

 

# # #

 

Společnost HP je předním světovým dodavatelem výrobků, řešení a služeb pro jednotlivce a podniky. Široká nabídka společnosti zahrnuje infrastrukturu IT, osobní počítače a přístupová zařízení, globální služby, výrobky pro tisk a zobrazování. Dne 3. května 2002 se HP spojilo se společností Compaq Computer. Další informace o společnosti HP a jejích výrobcích naleznete na adrese http://www.hp.com, nebo http://www.hp.cz.

Váš názor Další článek: Inkoustová tiskárna zdarma na Cybex.cz

Témata článku: Fotopapíry, HP Deskjet, Paper, Tiskárny multifunkční


Určitě si přečtěte

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 57

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

** Je to velké jako Raspberry Pi ** Ale je to až o několik řádů rychlejší ** Dorazil nám exotický Google Coral s akcelerátorem Edge TPU

Jakub Čížek | 18


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky