HP spustilo komunitní web věnovaný úložným systémům

HP spustilo komunitní web věnovaný úložným systémům

Uživatelé a příznivci úložných systémů HP mají k dispozici nové stránky, z nichž mohou čerpat informace o novinkách i speciálních akcích.

Společnost HP oznamuje oficiální spuštění pilotního provozu nových webových stránek www.hpstorage.cz, na nichž budou moci uživatelé postupně nacházet nejzajímavější informace z oblasti úložných řešení HP. Webové stránky vznikly díky partnerství HP se společnostmi Avnet, DNS a MHM computer.

Tématika úložných zařízení je vysoce specifická oblast a jedno z nejsložitějších i zároveň nejvýrazněji se rozšiřujících odvětví IT průmyslu. Podle nezávislých výzkumů společnosti HP se však informovanost v tomto oboru pohybuje velmi nízko, což uživatelům komplikuje rozhodování o vhodnosti nasazení storage řešení do jejich stávající infrastruktury i samotný výběr nejvhodnějšího řešení.

Web HPstorage.cz využívá k prezentaci komplexních informací o úložných řešeních společnosti HP nejmodernější technologie a webové trendy pro zajištění maximálního komfortu návštěvníků. Jeho přehlednost a jednoduchost podtrhuje výklad informací laděný do populárně naučného stylu a určený pro širokou skupinu uživatelů, kteří se chtějí zdokonalit v problematice storage řešení, nechybí ale ani technické detaily pro potenciální zákazníky, vybírající řešení na míru jejich potřebám. Záměrem webu je přinášet návštěvníkům komplexní informace o výhodách, možnostech a praktických zkušenostech souvisejících s úložnými systémy.

Komplexní pohled na storage

Návštěvníky webu HPstorage.cz ovšem nečekají pouze příděly produktových a technologických informací. Na stránkách projektu budou moci rovněž nacházet jedinečné tematické videomateriály, případové studie, informace o speciálních akcích z oblasti úložných zařízení (jako např. nejaktuálnější prodejní akce „Storage za korunu“ nebo produktové školení „HP Demo Days“), chybět samozřejmě nemohou ani informace o tom, kde mohou zákazníci zakoupit storage řešení HP, případně využít možnost zapůjčení či pronájmu úložných systémů.

„Společnost HP nabízí zákazníkům vždy něco navíc, přičemž v oblasti storage řešení se za slůvkem „něco“ skrývá hned několik cenných benefitů – webové stránky HPstorage.cz jsou jen jedním z nich,“ řekl Jan Kučera, produktový manažer divize HP StorageWorks. „Na našem webu budou mít návštěvníci možnost postupně nacházet všechny podstatné informace z oblasti HP storage řešení. O tvorbu obsahu se navíc stará redakční rada sestavená z předních tuzemských odborníků na datová úložiště.“

V první fázi bude webový projekt HPstorage.cz běžet v pilotním provozu; během něj bude celý web plně přístupný návštěvníkům, ale zároveň jej čeká ještě několik testovacích fází. V průběhu „veřejného“ testování se bude web postupně rozšiřovat, přičemž jeho „ostré“ spuštění proběhne k začátku května 2011, tedy od třetího fiskálního čtvrtletí HP 2011.

Garance unikátních informací i úspor

Pilotní fáze webu HPstorage.cz byla spuštěna u příležitosti představení dalšího unikátního benefitu pro zákazníky – programu HP Thin Guarantee. Jeho prostřednictvím garantuje HP zákazníkům jako jediný výrobce na světě 50% úsporu jejich diskové kapacity.

Pokud se zákazníci rozhodnou pro nákup diskového pole HP 3PAR Utility Storage a migraci dat na tyto systémy, sníží tak kapacitu diskového pole o 50 %. V případě, že jejich stávající data nebude možné uložit na diskové pole HP 3PAR Utility Storage s 50% úsporou paměťové kapacity, získají zcela zdarma jedinečné odškodnění: další diskovou kapacitu včetně příslušného softwaru a služeb tak, aby byl požadavek kapacity vyrovnán. Více informací o HP Thin Guarantee programu je k dispozici na webu HPstorage.cz.

Další článek: Foursquare jak ho neznáte: v HTML 5 skoro jako Simcity

Témata článku: Stávající systém, Nejzajímavější program, Cenná koruna, Speciální systém, Oblast pronájmu, Benefit, Komplexní projekt, Days, Ostrý provoz, Fáze, Storage, Stávající zákazník


Určitě si přečtěte

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 114

Zranitelnost platebních karet Visa umožňuje zločincům obejít limit při bezkontaktních platbách

Zranitelnost platebních karet Visa umožňuje zločincům obejít limit při bezkontaktních platbách

** Odborníci přišli na to, jak obejít limit bezkontaktních plateb ** Stačí zařízení, ovlivňující komunikaci mezi kartou a terminálem ** Stahují se nad bezkontaktními platbami mračna?

Karel Kilián | 79

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

** Klasický počítač bezchybně zpracuje bit po bitu dat ** Mozek si realitu naopak spíše představuje a chybuje ** Teď se tím baví internet u další optické iluze

Jakub Čížek | 33Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF