HP rozšiřuje nabídku multifunkčních zařízení LaserJet se zaměřením na rozmanité potřeby malých a středních podniků

Společnost Hewlett-Packard uvádí rychlé monochromatické multifunkční tiskárny s vyšším výkonem, integrovaným síťovým připojením a lepšími možnostmi manipulace s papírem.
HP rozšiřuje nabídku multifunkčních zařízení LaserJet se zaměřením na rozmanité potřeby malých a středních podniků

Praha, 10. února 2006 – Společnost HP dnes představila pět nových multifunkčních zařízení (AiO – All-in-One – „vše v jednom“) s posíleným výkonem, integrovaným síťovým připojením a lepšími možnostmi manipulace s papírem. Nové tiskové systémy jsou navrženy tak, aby umožnily malým a středním firmám s omezeným rozpočtem tisknout profesionální černobílé dokumenty za přijatelnou cenu.

Nové tiskárny nabízejí malým a středním firmám profesionální laserový tisk. Vyznačují se inovativní a kompaktní konstrukcí, díky které je lze snadno umístit na psací stůl. Mezi hlavní přednosti nových zařízení patří zejména:

  • vyšší rychlost tisku (až 21 stran za minutu)
  • rozlišení až 1200x1200 dpi (bodů na palec)
  • technologie Instant-on zaručující výtisk první stránky do 8 vteřin
  • profesionální faxování včetně odloženého faxování a faxování z PC a na PC
  • barevné skenování a možnost skenování na e-mail
  • pokročilé digitální kopírování
  • snadné připojení více uživatelů prostřednictvím integrovaného síťového rozhraní 10/100 Ethernet
  • jednoduché přímé připojení prostřednictvím portu Hi-Speed USB.

 
Samozřejmostí všech laserových tiskáren HP je tradičně vysoká kvalita laserového tisku a vysoká spolehlivost.

„Pro malé a střední firmy bylo zvyšování produktivity a efektivity při současném snížení nákladů a úsporném využití pracovního prostoru vždy klíčovým faktorem,“ uvedla Ulrike Weida-Wadenpohl, Market Manager Imaging and Printing Group, EMEA. „Naše nová monochromatická multifunkční zařízení LaserJet byla navržena tak, aby poskytla malým a středním firmám profesionální tisk, faxování, kopírování a skenování v jediném cenově dostupném přístroji s malými nároky na prostor.“
Mezi novinky v produktovém portfoliu HP se řadí 5 multifunkčních zařízení řady LaserJet, jejichž modelové čísla jsou 3050, 3052, 3055, 3390, 3392.

Multifunkční zařízení HP LaserJet 3050 je kompaktní zařízení vynikající všestranností, rychlostí, snadnou obsluhou a spolehlivostí. Bylo navrženo pro zákazníky z malých a středních firem, kteří potřebují cenově dostupnou a snadno ovladatelnou tiskárnu s malými nároky na prostor. Vzhledem ke své příznivé ceně, vysokému výkonu, všestrannosti a osvědčené spolehlivosti produktů HP představuje multifunkční zařízení HP LaserJet 3050 podstatnou úsporu nákladů oproti nákupu několika jednoúčelových zařízení – tj. tiskárny, kopírky, skeneru a faxu. Produkt HP LaserJet 3050 je dostupný za doporučenou koncovou cenu 8.900 Kč bez DPH.

Multifunkční zařízení HP LaserJet 3052 a 3055 jsou vybavena plochým skenerem. Rychle tisknou, skenují a kopírují. Jsou vybavena také síťovým připojením, takže jsou ideální volbou jak pro jednotlivce tak pro malé pracovní skupiny v malých a středních podnicích. Oproti verzi 3052 obsahuje navíc 33,6 kbps fax s možností digitálního uložení až 110 stran. Produkt HP LaserJet 3052 je dostupný za doporučenou koncovou cenu 10.490 Kč bez DPH a HP LaserJet 3055 za cenu 12.900 Kč bez DPH.

Multifunkční zařízení HP LaserJet 3390 a 3392 s plochým skenerem jsou ideální pro malé pracovní skupiny a vysoce produktivní jednotlivce v malých, středních i velkých firmách. Nabízejí černý tisk v profesionální kvalitě, faxování, barevné skenování a digitální kopírování při vysokých rychlostech a standardně umožňují také oboustranný tisk a kopírování. Obsahuje veškeré funkce a výhody zařízení HP LaserJet 3390, ale je navíc vybaveno 64 MB paměti, dalším vstupním zásobníkem na 250 listů a elektrickou sešívačkou. Produkt HP LaserJet 3390 je dostupný za doporučenou koncovou cenu 18.490 Kč bez DPH a HP LaserJet 3392 za cenu 27.900 Kč bez DPH.

Více informací o multifunkčních zařízeních HP LaserJet a ostatních tiskárnách HP najdete na webových stránkách: http://www.hp.com/sbso/busproducts_printing.html

 

O společnosti HP
HP je dodavatelem technologií pro individuální i podnikové zákazníky a instituce na celém světě. Nabídka společnosti HP zahrnuje IT infrastrukturu, globální služby, výpočetní systémy pro podniky i domácnost a technologie pro tisk a zpracování obrazu. Za čtyři fiskální čtvrtletí končící 31. říjnem 2005 dosáhly celkové tržby HP výše 86,7 miliardy USD. Další informace o HP (NYSE, Nasdaq: HPQ) naleznete na webové adrese www.hp.com.

Váš názor Další článek: V kalendářním roce 2005 zaznamenal Microsoft v Česku a na Slovensku růst tržeb o 13 %

Témata článku: HP Laserjet, Připojení tiskárny k pc, Multifunkční zařízení, Koncová cena, Koncové zařízení, Vysoká cena, Pracovní stůl, Vysoká rychlost, Nové doporučení, All In One Pc, Tiskárny HP, Malá skupina, Malá spolehlivost, Tiskárny multifunkční, Zařízení

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší