HP rozšiřuje nabídku multifunkčních zařízení LaserJet se zaměřením na rozmanité potřeby malých a středních podniků

Společnost Hewlett-Packard uvádí rychlé monochromatické multifunkční tiskárny s vyšším výkonem, integrovaným síťovým připojením a lepšími možnostmi manipulace s papírem.
HP rozšiřuje nabídku multifunkčních zařízení LaserJet se zaměřením na rozmanité potřeby malých a středních podniků

Praha, 10. února 2006 – Společnost HP dnes představila pět nových multifunkčních zařízení (AiO – All-in-One – „vše v jednom“) s posíleným výkonem, integrovaným síťovým připojením a lepšími možnostmi manipulace s papírem. Nové tiskové systémy jsou navrženy tak, aby umožnily malým a středním firmám s omezeným rozpočtem tisknout profesionální černobílé dokumenty za přijatelnou cenu.

Nové tiskárny nabízejí malým a středním firmám profesionální laserový tisk. Vyznačují se inovativní a kompaktní konstrukcí, díky které je lze snadno umístit na psací stůl. Mezi hlavní přednosti nových zařízení patří zejména:

  • vyšší rychlost tisku (až 21 stran za minutu)
  • rozlišení až 1200x1200 dpi (bodů na palec)
  • technologie Instant-on zaručující výtisk první stránky do 8 vteřin
  • profesionální faxování včetně odloženého faxování a faxování z PC a na PC
  • barevné skenování a možnost skenování na e-mail
  • pokročilé digitální kopírování
  • snadné připojení více uživatelů prostřednictvím integrovaného síťového rozhraní 10/100 Ethernet
  • jednoduché přímé připojení prostřednictvím portu Hi-Speed USB.

 
Samozřejmostí všech laserových tiskáren HP je tradičně vysoká kvalita laserového tisku a vysoká spolehlivost.

„Pro malé a střední firmy bylo zvyšování produktivity a efektivity při současném snížení nákladů a úsporném využití pracovního prostoru vždy klíčovým faktorem,“ uvedla Ulrike Weida-Wadenpohl, Market Manager Imaging and Printing Group, EMEA. „Naše nová monochromatická multifunkční zařízení LaserJet byla navržena tak, aby poskytla malým a středním firmám profesionální tisk, faxování, kopírování a skenování v jediném cenově dostupném přístroji s malými nároky na prostor.“
Mezi novinky v produktovém portfoliu HP se řadí 5 multifunkčních zařízení řady LaserJet, jejichž modelové čísla jsou 3050, 3052, 3055, 3390, 3392.

Multifunkční zařízení HP LaserJet 3050 je kompaktní zařízení vynikající všestranností, rychlostí, snadnou obsluhou a spolehlivostí. Bylo navrženo pro zákazníky z malých a středních firem, kteří potřebují cenově dostupnou a snadno ovladatelnou tiskárnu s malými nároky na prostor. Vzhledem ke své příznivé ceně, vysokému výkonu, všestrannosti a osvědčené spolehlivosti produktů HP představuje multifunkční zařízení HP LaserJet 3050 podstatnou úsporu nákladů oproti nákupu několika jednoúčelových zařízení – tj. tiskárny, kopírky, skeneru a faxu. Produkt HP LaserJet 3050 je dostupný za doporučenou koncovou cenu 8.900 Kč bez DPH.

Multifunkční zařízení HP LaserJet 3052 a 3055 jsou vybavena plochým skenerem. Rychle tisknou, skenují a kopírují. Jsou vybavena také síťovým připojením, takže jsou ideální volbou jak pro jednotlivce tak pro malé pracovní skupiny v malých a středních podnicích. Oproti verzi 3052 obsahuje navíc 33,6 kbps fax s možností digitálního uložení až 110 stran. Produkt HP LaserJet 3052 je dostupný za doporučenou koncovou cenu 10.490 Kč bez DPH a HP LaserJet 3055 za cenu 12.900 Kč bez DPH.

Multifunkční zařízení HP LaserJet 3390 a 3392 s plochým skenerem jsou ideální pro malé pracovní skupiny a vysoce produktivní jednotlivce v malých, středních i velkých firmách. Nabízejí černý tisk v profesionální kvalitě, faxování, barevné skenování a digitální kopírování při vysokých rychlostech a standardně umožňují také oboustranný tisk a kopírování. Obsahuje veškeré funkce a výhody zařízení HP LaserJet 3390, ale je navíc vybaveno 64 MB paměti, dalším vstupním zásobníkem na 250 listů a elektrickou sešívačkou. Produkt HP LaserJet 3390 je dostupný za doporučenou koncovou cenu 18.490 Kč bez DPH a HP LaserJet 3392 za cenu 27.900 Kč bez DPH.

Více informací o multifunkčních zařízeních HP LaserJet a ostatních tiskárnách HP najdete na webových stránkách: http://www.hp.com/sbso/busproducts_printing.html

 

O společnosti HP
HP je dodavatelem technologií pro individuální i podnikové zákazníky a instituce na celém světě. Nabídka společnosti HP zahrnuje IT infrastrukturu, globální služby, výpočetní systémy pro podniky i domácnost a technologie pro tisk a zpracování obrazu. Za čtyři fiskální čtvrtletí končící 31. říjnem 2005 dosáhly celkové tržby HP výše 86,7 miliardy USD. Další informace o HP (NYSE, Nasdaq: HPQ) naleznete na webové adrese www.hp.com.

Témata článku: All In One Pc, HP Laserjet, Multifunkční zařízení, Připojení tiskárny k pc, Tiskárny multifunkční, Pracovní stůl, Vysoká cena, Zařízení, Koncová cena, Malá spolehlivost, Vysoká rychlost, Koncové zařízení, Nové doporučení, Tiskárny HP, Malá skupina

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?