HP představuje první mobilní multifunkční tiskárnu na světě

HP představuje první mobilní multifunkční tiskárnu na světě

HP představuje HP Officejet 150 Mobile All-in-One, první mobilní multifunkční tiskárnu na světě. Unikátní model nabídne profesionální a rychlý tisk, kopírování i skenování přímo v terénu.

Tiskárna poskytne svým uživatelům profesionální kvalitu tisku, rychlé kopírování i skenování kdekoliv na cestách. Tento model je ideálním řešením pro profesionály v oblastech pojištění, realit, finančních či právních služeb nebo dopravy.

Mezi hlavní vlastnosti tohoto zařízení patří:

·tisk, skenování a kopírování kdykoliv a kdekoliv přímo v terénu;

·možnost bezdrátového připojení a tisku prostřednictvím technologie Bluetooth 2.0 z vybraných mobilních zařízení;

·skenování dokumentů do přílohy emailu, paměťové karty nebo počítače;

·lithium-ionová baterie s kapacitou pro tisk až 500 stran.

Mobilita pro profesionály na cestách

Tiskárna HP Officejet 150 Mobile All-in-One je první mobilní multifunkční tiskárnou na světě. Uživatelům přináší ovládání, které je jednoduché a rychlé, a to především díky barevnému displeji o úhlopříčce 6 cm (2,36"). Integrovaná technologie Bluetooth umožňuje tisk z vybraných mobilních zařízení rychlostí 22 stran za minutu při černobílém tisku a 18 stran za minutu v barevném režimu. S rozšířenou kapacitou baterie je přitom možné vytisknout až 500 stran. Práci usnadňuje i zásobník na 50 listů s možností jeho prodloužení při skenování nebo kopírování.

Vysoký výkon zaručují vysokokapacitní inkoustové kazety. Díky nim může profesionál na cestách vytisknout více černobílých dokumentů v laserové kvalitě, obrázků v živých barvách a fotografií o rozměru 10x15 cm bez bílých okrajů. Během testování při vysoké zátěži tiskárna prokázala, že díky své odolné a pevné konstrukci poskytuje spolehlivý výkon i v náročných podmínkách.

Ekologická tiskárna

HP Officejet 150 Mobile All-in-One je model šetrný k životnímu prostředí. Automaticky se vypne po delším čase nečinnosti a zároveň předchází plýtvání papírem díky možnosti skenování, uchovávání a sdílení dokumentů přes paměťovou kartu. Navíc originální inkoustové náplně HP 95 a HP 98 obsahují více než 50 % recyklovaného materiálu. Zařízení se rovněž může pochlubit certifikátem Energy Star®.

Ceny a dostupnost

Tiskárna HP Officejet 150 Mobile All-in-Onebude na českém trhu dostupná od června 2012 za cenu 9 990 Kč včetně DPH.

Témata článku: All In One, Energy, Lithium, Multifunkční zařízení, Tiskárny inkoustové, Tiskárny multifunkční, Vysoká kapacita, Náročný profesionál, Cesta, Vysoká kvalita, Jednoduchá konstrukce, Tiskárny HP

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí