HP představuje první mobilní multifunkční tiskárnu na světě

HP představuje první mobilní multifunkční tiskárnu na světě

HP představuje HP Officejet 150 Mobile All-in-One, první mobilní multifunkční tiskárnu na světě. Unikátní model nabídne profesionální a rychlý tisk, kopírování i skenování přímo v terénu.

Tiskárna poskytne svým uživatelům profesionální kvalitu tisku, rychlé kopírování i skenování kdekoliv na cestách. Tento model je ideálním řešením pro profesionály v oblastech pojištění, realit, finančních či právních služeb nebo dopravy.

Mezi hlavní vlastnosti tohoto zařízení patří:

·tisk, skenování a kopírování kdykoliv a kdekoliv přímo v terénu;

·možnost bezdrátového připojení a tisku prostřednictvím technologie Bluetooth 2.0 z vybraných mobilních zařízení;

·skenování dokumentů do přílohy emailu, paměťové karty nebo počítače;

·lithium-ionová baterie s kapacitou pro tisk až 500 stran.

Mobilita pro profesionály na cestách

Tiskárna HP Officejet 150 Mobile All-in-One je první mobilní multifunkční tiskárnou na světě. Uživatelům přináší ovládání, které je jednoduché a rychlé, a to především díky barevnému displeji o úhlopříčce 6 cm (2,36"). Integrovaná technologie Bluetooth umožňuje tisk z vybraných mobilních zařízení rychlostí 22 stran za minutu při černobílém tisku a 18 stran za minutu v barevném režimu. S rozšířenou kapacitou baterie je přitom možné vytisknout až 500 stran. Práci usnadňuje i zásobník na 50 listů s možností jeho prodloužení při skenování nebo kopírování.

Vysoký výkon zaručují vysokokapacitní inkoustové kazety. Díky nim může profesionál na cestách vytisknout více černobílých dokumentů v laserové kvalitě, obrázků v živých barvách a fotografií o rozměru 10x15 cm bez bílých okrajů. Během testování při vysoké zátěži tiskárna prokázala, že díky své odolné a pevné konstrukci poskytuje spolehlivý výkon i v náročných podmínkách.

Ekologická tiskárna

HP Officejet 150 Mobile All-in-One je model šetrný k životnímu prostředí. Automaticky se vypne po delším čase nečinnosti a zároveň předchází plýtvání papírem díky možnosti skenování, uchovávání a sdílení dokumentů přes paměťovou kartu. Navíc originální inkoustové náplně HP 95 a HP 98 obsahují více než 50 % recyklovaného materiálu. Zařízení se rovněž může pochlubit certifikátem Energy Star®.

Ceny a dostupnost

Tiskárna HP Officejet 150 Mobile All-in-Onebude na českém trhu dostupná od června 2012 za cenu 9 990 Kč včetně DPH.

Další článek: Víkendové spekulace: Odejde otec Androidu z Googlu? Asi ne

Témata článku: Cesta, Vysoká kvalita, Energy, Tiskárny HP, Lithium, Vysoká kapacita, Tiskárny multifunkční, Náročný profesionál, Multifunkční zařízení, All In One, Jednoduchá konstrukce, Tiskárny inkoustové, Hp pro one na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná (ne)víte

Karel Kilián | 31

Windows 10 podle našich čtenářů: Poslali jste nám skoro 300 nápadů, jak je vylepšit

Windows 10 podle našich čtenářů: Poslali jste nám skoro 300 nápadů, jak je vylepšit

** Microsoft aktualizuje Windows 10 dvakrát ročně ** Jenže praktických novinek už není tolik jako dříve ** Poslali jste nám skoro 300 tipů, co by se měly Desítky ještě naučit

Jakub Čížek | 139


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky