HP představuje multifunkční zařízení PSC 2175 pro domácnosti a jednotlivce

Společnost HP uvádí na český trh multifunkční zařízení PSC 2175, které spojuje funkce tiskárny, skeneru a kopírky do jediného produktu.
HP představuje multifunkční zařízení PSC 2175 pro domácnosti a jednotlivce

PRAHA, DNE  23.června  2003 – Podporuje širokou škálu paměťových karet, umožňuje tisknout ve fotografické kvalitě v rozlišení až 4800 x 1200 dpi optimalizovaně (nebo volitelně tisk se šesti inkousty a tiskovou technologií HP Photoret IV) a tak představuje ideální řešení pro domácnosti a jednotlivce, jimž nabízí výhody domácí digitální fotolaboratoře za dostupnou cenu.

PSC 2175 tiskne a kopíruje rychlostí až 18 stran za minutu černobíle, resp. 13 stran barevně. Tisknout lze na široké spektrum médií o formátech od 7,5 x 12,75 cm až po 21 x 29,7 cm, přičemž zařízení nabízí tisk bez okrajů na formát 10 x 15 cm. Kapacita podavače je 100 listů, výstupní kapacita pak 50 listů. Při kopírování lze z jednoho originálu vytvořit až 50 kopií bez použití počítače a velikost výstupních dokumentů lze nastavit v rozsahu 50 – 400 %.

Další funkcí multifunkčního zařízení HP PSC 2175 je barevný stolní skener, který nabízí optické rozlišení 1200 x 2400 dpi (rozšířené 19200dpi), s 48-bitovou hloubkou barev.

HP PSC 2175 o rozměrech 46,3 x  37 x 22 cm a hmotnosti 8,14 kg obsahuje sloty pro paměťové karty Sony Memory Stickâ, Comapct FlashTM, Secure Digital, Multimedia a SmartMediaTM. K počítači se připojuje přes rozhraní USB.

Multifunkční zařízení PSC 2175 se na českém trhu prodává od počátku června za doporučenou koncovou cenu 7.123,- Kč.

Pozn.: cena je uvedena bez DPH

 

Hewlett-Packard

HP je dodavatelem technologií zásadního významu pro podnikání i každodenní život. Řešení, která společnost nabízí, zahrnují IT infrastrukturu, osobní počítače a přístupová zařízení, globální služby, zpracování obrazového materiálu a tiskové technologie určené pro jednotlivce, velké společnosti i malé a střední podniky. Za poslední čtyři čtvrtletí dosáhly celkové výnosy HP výše 70,4 miliardy USD. Další informace jsou k dispozici na internetové adrese  http://www.hp.com, nebo http://www.hp.cz.

Váš názor Další článek: Nový Toolbar od Google blokuje i vyskakující okna

Témata článku: Hudba, filmy, seriály, Transform, Futura, Optické spektrum


Určitě si přečtěte

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 29

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

** Speedtest stále častěji měří jen rychlost na poslední míli ** Ta však ale neodpovídá reálnému surfování ** Jak se tedy pokusit změřit tu skutečnou?

Jakub Čížek | 85

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme 21 stavebnic pro malé caparty i budoucí experty na A.I.

Jakub Čížek | 11Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu