HP pomáhá podnikům snižovat riziko kyberútoků

HP pomáhá podnikům snižovat riziko kyberútoků

Společnost HP oznámila rozšíření portfolia HP TippingPoint NX Series Next Generation Intrusion Prevention System (NGIPS) o nová řešení, která urychlují detekci, identifikaci a blokování bezpečnostních síťových hrozeb.

Tradiční přístupy k zabezpečení sítí nejsou při snižování rizika a blokování ničivých útoků dostatečně efektivní. Podniky potřebují zabezpečení s komplexním rozsahem pokrytí od datových center až po pobočkové kanceláře, které je zároveň schopné udržovat optimální výkon sítě.

Nové modely HP S7500NX, HP S6200NX a HP S2600NX NGIPS doplňují řadu HP NX o zařízení podporující přenosové rychlosti 20 Gb/s, 10 Gb/s a 3 Gb/s. Model HP S7500NX s přenosovou rychlostí 20 Gb/s zajišťuje jednu z nejvyšších úrovní propustnosti na trhu(1) a díky velikosti 2U přispívá ke snížení celkových prostorových nároků datového centra i nákladů za spotřebu energie.(2)

Tato nová řešení umožňují podnikovým týmům pověřeným zabezpečením sítě okamžitě a přesně lokalizovat hrozby, aniž by docházelo ke snižování rychlosti sítě.Zároveň nabízejí zákazníkům flexibilní možnosti volitelného rozhraní a bypass modulů, které zajišťují kontinuitu provozu v případě výpadku hardwaru.

„Boom v oblasti cloudových a mobilních aplikací vytváří na IT oddělení pověřená zabezpečením sítě nesmírný tlak – vyžaduje zajištění co nejvyšší přenosové rychlosti sítě a zároveň udržení efektivního zabezpečení,“ řekl Radovan Dršata, regionální ředitel HP Software pro Českou republiku a Slovensko. „HP TippingPoint naštěstí opět přichází s inovativními řešeními pro zabezpečení sítě, která umožňují efektivně řešit vysoce proměnlivá bezpečnostní rizika bez zvyšování složitosti, nákladů nebo spotřeby energie v datových centrech.“

Všechna zařízení HP TippingPoint využívají špičkové databáze výzkumné laboratoře HP TippingPoint DVLabs a iniciativy Zero Day Initiative, které zaručují rychlou identifikaci, minimalizaci či zneškodnění nejnovějších bezpečnostních hrozeb.

Cena a dostupnost

Modely HP S7500NX NGIPS, HP S6200NX NGIPS a S2600NX NGIPS budou celosvětově dostupné během nejbližších týdnů.

Podrobnější informace o řešeních HP TippingPoint najdete na webu www.hp.com/go/tippingpointnebo v tomto blogovém příspěvku.

Další článek: Vedení Amazonu se přestěhuje do obřího pralesa uvnitř skleníku

Témata článku: Faster, Hp.com, Go Pro, CS Go, Bypass


Určitě si přečtěte

Nejlepší programy z roku 2000: Další várka zapomenutých legend, které jste měli v PC

Nejlepší programy z roku 2000: Další várka zapomenutých legend, které jste měli v PC

** Pokračujeme ve vzpomínání na prehistorické programy ** Pročetli jsme vaše tipy v diskuzi ** A všechny ty vykopávky spustili na Windows 2000

Jakub Čížek | 72

Otestovali jsme nový Apple MacBook Air. S retinou a nižší cenou

Otestovali jsme nový Apple MacBook Air. S retinou a nižší cenou

** Test MacBooku Air v provedení pro rok 2020 ** Cenově dostupný notebook překvapí výkonem ** Výborné je celkové zpracování a klávesnice

Martin Miksa | 42

Velká datová loupež. Proč mají disky nižší kapacitu, než uvádějí?

Velká datová loupež. Proč mají disky nižší kapacitu, než uvádějí?

** Na disk nikdy neuložíte tolik dat, jak tvrdí výrobce ** Ajťáci si vymysleli vlastní jednotky jako mebibajt ** Zmatky vznikají i kvůli různým výjimkám

Lukáš Václavík | 104


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest SSD s kapacitou 1 TB

Srovnávací test robotických vysavačů

Vybíráme nejlepší telefony na trhu

Jak zlepšit zvuk televize