HP Photosmart R707

HP Photosmart R707 – moderní, ergonomický, stylový digitální fotoaparát s novými funkcemi
HP Photosmart R707

PRAHA 6. dubna 2004 – Společnost HP představuje nový digitální fotoaparát Photosmart R707, první z nové řady R, který kombinuje moderní vzhled s novými funkcemi. Kompaktní fotoaparát HP Photosmart R707 má rozlišení 5,1 megapixelu a stylový design. Přední část je z leštěné oceli a má nesouměrný tvar s úchytem ve tvaru vlny, tím získává fotoaparát moderní podobu. HP Photosmart R707 nabízí celkem 24násobný zoom (3x optický a 8x digitální) v 10 snímacích režimech. Tento digitální fotoaparát umožňuje pořizovat ostré obrázky z jakékoli vzdálenosti a je ideální pro fotoamatéry, kteří chtějí mít k dispozici dobrý a výkonný přístroj.

Nové technologie HP

Digitální aparát HP Photosmart R707 se také může pochlubit novou HP technologií Real Life. Poprvé se tak objevuje možnost použít technologii HP k odstranění efektu červených očí až po sejmutí obrázku. Aparát také používá patentovanou technologii HP Adaptive Lighting, která automaticky zesvětluje vybraná místa s vysokým kontrastem, takže dává fotografiím realističtější vzhled. Při nedostatečných světelných podmínkách použije fotoaparát červené světlo podpory pro dosažení ostrých a jasných fotografií.

Další doplněk technologie Real Life, který má v přístroji HP Photosmart R707 premiéru, je panoramatický náhled. Ten je určen pro vícenásobné snímky krajiny a používá stínovou část předchozího obrázku na LCD displeji za účelem přesného nastavení místa, kde bude snímek pokračovat. Uživatel tak nemusí hádat, kde bude fotografie pokračovat. Po přenesení na počítač jsou snímky automaticky spojeny v jedinou fotografii. Uživatel takto získá nejen jistotu přesnějšího panoramatického snímku, ale může si také tento snímek prohlédnou na displeji, což dává společnosti HP další světové prvenství.

HP Photosmart R707 v sobě také skrývá funkci HP Photo Adviser. Tato funkce analyzuje snímky a snaží se vypočítat a navrhnout uživateli, jakým způsobem zlepšit ostření a čas expozice snímku. Jediným stisknutím tlačítka tak tento nástroj dodává profesionální vzhled i snímkům začínajících fotoamatérů.

Digitální fotoaparát HP Photosmart R707 může také využívat technologii HP Instant Share pro jednoduché a rychlé sdílení fotografií. Ty lze stahovat, tisknout, prohlížet a sdílet pomocí e-mailu nebo webových stránek. Další pokročilou funkcí tohoto aparátu je čidlo orientace. Tato funkce automaticky otočí každý snímek do správné polohy pro náhled na LCD displeji nebo televizní obrazovce. Tím umožňuje snadné a bezproblémové sdílení jakékoliv fotografické sbírky.

 

 

 

Příslušenství

Spolu s tímto aparátem představuje HP také dokovací stanici pro digitální fotoaparáty řady R, snadno použitelné a flexibilní zařízení, které se buď dodává přímo s fotoaparátem, nebo je možné si jej dokoupit jako příslušenství. Tato multifunkční dokovací stanice může dobíjet lithium-iontové baterie přímo v aparátu a současně poskytuje druhý dobíjecí slot pro náhradní baterie. Dokovací stanice se dodává s příslušenstvím pro počítače PC nebo Mac a používá programy HP Instant Share pro stahování, tištění a zasílání fotografií e-mailem. Připojením dokovací stanice k televizoru získáme prohlížečku fotografií . Přechod mezi snímky se ovládá tenkým dálkovým ovladačem.

K digitálnímu fotoaparátu HP Photosmart R707 se standardně dodává dobíjecí baterie typu Li-Ion, propojovací kabel, kabel k tiskárně, software HP Image Zone, poutko na zápěstí, návod k ovládání a síťový napáječ. Mezi příslušenství, které lze dokoupit, patří náhradní Li-Ion baterie, rychlý dobíječ baterií a pouzdro na fotoaparát.

HP Photosmart R707 bude dostupný od 1. května a jeho doporučená koncová cena je 11 490 Kč včetně DPH.

 

 

HP

HP je dodavatelem technologií zásadního významu pro podnikání i každodenní život. Řešení, která společnost nabízí, zahrnují infrastrukturu IT, osobní počítače a přístupová zařízení, globální služby, zpracování obrazového materiálu a tiskové technologie určené pro jednotlivce, velké společnosti i malé a střední podniky. Za poslední čtyři účetní čtvrtletí dosáhly celkové výnosy HP výše 74,7 miliardy USD. Další informace jsou k dispozici na internetové adrese http://www.hp.com nebo http://www.hp.cz.

 

 

 

Váš názor Další článek: Google s Gmail naráží na problém

Témata článku: HP Photosmart, Real Life, Share, Stylový obrázek, Náhradní baterie, Futura, Nové příslušenství, Lighting, Světelná vlna


Určitě si přečtěte

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

** Součástí Windows 10 je integrovaný antivirový program. Stačí to? ** Představíme vám sedm aplikací na boj proti virům a malwaru ** Všechny jsou k dispozici zdarma a některé ani nemusíte instalovat

Karel Kilián | 30

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 28

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

Jan Láska, Vladislav Kluska | 27


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky