HP OpenView rozšiřuje své působení na trhu prostřednictvím partnerských programů

30. července 2001
Skleněné počítače zítřka
Celosvětové aliance hrají obrovskou roli při poskytování zákaznických řešení pro e-commerce a velké organizace
HP OpenView rozšiřuje své působení na trhu prostřednictvím partnerských programů

BOEBLINGEN, Německo, 12. července 2001     Divize OpenView společnosti Hewlett-Packard oznámila řadu nových produktů a služeb, které byly vyvinuty ve spolupráci se strategickými partnery.

Minulý měsíc společnost HP uvedla program HP Software Business Partner Program, kombinující to nejlepší od různých partnerů, jako jsou prodejci softwaru HP OpenView a HP Netaction, systémoví integrátoři, poradci, poskytovatelé IT služeb, dodavatelé (OEM) a vývojové firmy (ISV). Program nabízí řešení, která rozšíří obchodní možnosti pro společné zákazníky. Základem celé myšlenky je stávající Authorized Partner Program HP OpenView.

Softwarové portfolio HP OpenView je celosvětově používané řešení pro správu infrastruktury IT. Jeho úspěch je založen na mnoha partnerstvích a aliancích, které se utvořily během posledních dvanácti let. Tato partnerství hrají klíčovou roli v zavádění špičkových řešení pro správu internetového a elektronického obchodu.

Novinky v celosvětových strategických aliancích

Cisco Systems

HP OpenView ve spolupráci se svým celosvětovým strategickým partnerem Cisco Systems vytvořila jedno z nejkomplexnějších řešení pro správu úrovně kvality služeb (SLA) pro e-business zákazníky společnosti Cisco. HP OpenView /Smart Service Management pro prostředí Cisco tvoří integrovanou součást CiscoWorks2000 a umožňuje tak propojit provoz sítí s obchodními cíli. Toto řešení umožňuje pohled na úroveň poskytovaných služeb v prostředí Cisco. Zjednodušuje identifikaci příčiny přerušení služby a zobrazuje dopad na její celkový chod.

Sun Microsystems

Další celosvětový strategický partner HP OpenView, společnost Sun, nedávno udělila řešením HP OpenView certifikát SunTone a známku kvality Branding program. Certifikát odráží vysoký standard „schvalovací pečetě”, jenž zákazníkům přináší jistotu, že HP OpenView plní přísná kritéria SunTone. Mezi ně patří dostupnost, spolehlivost a výkonnost potřebná ke kvalitnímu zavedení a použití řešení HP OpenView přes internet.

Mezi řešení s certifikátem SunTone patří informační portál HP OpenView Service Information Portal 1.0, HP OpenView Operations 6.0 a jeho rozšíření HP OpenView Navigator, Performance, Reporter, Internet Services a Smart Plug-Ins) a HP OpenView Network Node Manager 6.1 (včetně Customer Views).

Microsoft

HP OpenView je rovněž celosvětovým technologickým partnerem společnosti Microsoft. HP OpenView Service Desk tvoří součást nedávno ohlášeného Microsoft Operations Manager (MOM). HP OpenView hraje významnou roli také při vývoji Microsoft Operations Framework (MCF), v němž je zastoupeno řešení HP OpenView pro správu procesů.

HP OpenView

HP je předním světovým dodavatelem služeb a řešení HP OpenView pro správu infrastruktury IT a e-služeb. Softwarová řešení HP OpenView znamenají průlom v oblasti elektronického obchodu. Dovolují poskytovatelům služeb, podnikům a internetovým firmám trvale dosahovat a překračovat očekávání zákazníků. Řešení HP OpenView se používá v heterogenním prostředí na více než 135 000 místech po celém světě a. HP OpenView nabízí obsáhlé portfolio řešení pro řízení síťových, internetových, systémových, datových, aplikačních prostředků, procesů v IT, a to včetně nabídky řešení od více než 200 vývojových partnerů. Bližší informace o softwarových řešeních HP OpenView najdete na webové stránce http://www.openview.hp.com/.

# # #

Společnost Hewlett-Packard je přední světový dodavatel řešení a služeb pro výpočetní techniku a zobrazování. Zaměřuje se na výrobu zařízení a technologií, dostupných pro všechny. Celkové příjmy společnosti HP ze stávajících provozů ve fiskálním roce 2000 činily 48,8 miliard dolarů. Informace o HP a jejích výrobcích lze nalézt na adrese http://www.hp.com nebo http://www.hp.cz.

Váš názor Další článek: Skleněné počítače zítřka

Témata článku: Microsoft, Internet, Branding, Reporter


Určitě si přečtěte

Starý smartphone nemusí skončit v koši. 10 způsobů, jak ho ještě můžete využít

Starý smartphone nemusí skončit v koši. 10 způsobů, jak ho ještě můžete využít

** Co dělat s vysloužilým chytrým telefonem? Neházejte ho do koše! ** Našli jsme pro vás deset možností, jak ho prakticky využít ** I stará zařízení tak mohou být užitečná

Karel Kilián | 46

Že by konečně revoluce? Nové chytré hodinky od Garminu mají průhledný solární panel

Že by konečně revoluce? Nové chytré hodinky od Garminu mají průhledný solární panel

** Chytré hodinky mají relativně malou výdrž ** Sportovní fénixy od Garminu jsou na tom ale lépe ** Poslední verze nabízí dokonce transparentní solární panel

Jakub Čížek | 54

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

Jan Láska, Vladislav Kluska | 21Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 18 grafických karet

Ukliďte data v počítači

Jak dobře koupit starší telefon

Vylepšete zvuk televize: test 7 soundbarů